neljapäev, 16. juuli 2015

Ma fukin olen laisk ja elan elu, sellepärast ma kirjutanud polegi. Kui on aega, ei viitsi. Või siis pole aega. Sel suvel ma mõtlesin, et kui kuhugi tahetakse minna ja ma töölt vaba, siis kohe lähen. Eelmisel suvel jäid paljud evendid ära, sest kogu aeg oli töötöötöö. Sel suvel ja nagu ka ülejäänud ajal on mul normaalne graafik ja seetõttu olengi trippinud Pärnusse, Saaremaale, Otepääle ja ma ei teagi praegu, kas veel kuhugi. Sõbrad muudkui käivad külas ja vaja nendega tegeleda jne :D Kõik on olnud vägev ja funni palju.

Saaremaa Rannapidu oli legeevent. Laupäeval kadus hääl ära, sest telgi põranda peal all midagi polnud ja sinna see hääl läks. Kogu nv olin ikka suht hääletu ja siiamaani pole päris tagasi :D Reede algas juba ägedalt. Pakkisime end lahti seal, grillisime vorste, tegime piipu, päike paistis ja ilm oli nauts. Ja siis vaatasime natuke ümber ringi... Naabertelkijad olid kaks loner kutti, kes istusid kahekesi oma telgi ees, kummalgi õlle käes ja enamus ajast vaatasid meie poole. Neist veits eemal oli 5 täiskasvanud suurt meest, kes kuulasid sellist eidemussi, et paha hakkas :D See ei mahtunud pähe, kuidas 5 jõmmi istuvad ringis ja kuulavad loo loo järel mingeid heartbreaker ja love songe. Esimene õhtu kuulasime Tannut ja Shanonit ja reivisime nsm :D

Laupäeval trippisime ringi saarel. Käisime Säärepaargus söömas, kus oli täispask Caesari salat, teine pask koht oli John Bull vms, don't go there!!! :D Koht on ideaalne, linnuse kõrval, vee ääres, aga see toit, big no. Olime arvamusel, et saarlased süüa teha ei oska :D Aga see-eest on nad vägaväga sõbralikud! Ja saarel on ikka teine feeling. Laupäeva tipp oli obvsly Omi. Me olime ülikindlad, et kõik muu halb peale cheerleaderi, aga ei, set oli kõva ja cheerleaderit lasi aind 1min ja ilmselgelt viimasena :D Suur Papa oli küll naljanumber. Pole elu sees seda inimest kuulanud ja jätab külmaks, aga nüüd pärast seda eventi saab vähemalt naerda :D Mina arvasin, et tal keegi bäkilaulja kaasas, sest vend vehkis mikriga pidevalt ringi, aga sõnad käisid edasi. Järgmine hommik tuli ta jutuks ja kohe öeldi, et live see polnud :D Ok, selle peale ma öösel ei tulnud, suht loogiline on arvata, et tal bäkilauljad ju :D See vend tal seal kõrval vajutas play nuppu hoopis krt. Mingi hetk ütles ka, et Suur Papa on Eesti kõige kiirem räppija ja järgmine lugu oli ülikiire ja siis nii ta seal feikis, et räpib :D Pluss tüüp tuli lavale mingi marjakorjamismütsiga.

Pühapäeval chillisime Kuressaares. See linn on fuuuukin iluuuus!! Käisime ühes pubis ja mingi hetk jäi silma mulle seal üks ilus teenindajakutt. Ilmselgelt ütlesin seda teistele ka ja Stef oli kohe, et davai, kutsume ta siia. Kuna mul häält ei olnud väga, pidi Stef taga ise rääkima hakkama ja mingi sekundiga kirjutas mulle enda nime :D Naissvärk. Hiljem sain teada, et nad olid pannud mulle aasta kliendi tiitli, sest nagu ta ütles, siis "sa ju lidusid mööda meie baari ringi ja ütlesid wowow nii ilus vä, issand siin on ikka nii ilus ja selle ilusa poisi võtan ma endale meheks" :D A no ausalt, ülichill koht oli seest, hakkasin giidiks teistele ja näitasin neile ka pleissi :D Ja next ülichill koht oli Grand Rose terrass! Omg! Haigeeelt nauts. Rippuvad toolid ja relaxing area sama hea kui Türgis :D Muhul käisid teised jaanalinnufarmis, aga kuna ma olin käinud ja ulmeväsinud, siis jäin ma autosse magama.

Praamijärjekord oli ulme. Thank god, et meil bronn oli. 20:30 praami peale ja sel ajal veel oli järjekord mingi 3km. Ilma liialdusteta, keegi kirjutas ja tehti pilte ja kõige badluckimad inimesed istusid järjekorras 5-6 tundi. See oli karm. Me parkisime auto sadama juurde ära, tegime kesapõllul piipu ja ootasime oma praamikest :D Süda tilkus peaaaegu verd, aga ära pidime tulema. Seal oli niii hea. Kuressaare on nii ilus ja inimesed sõbralikud! Minge Saaremaale, yo :D

Pilte ja videoid sellest tripist on kamaluga, aga kuna need telfis, siis... No pics (no proof, et käisime :D)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar