neljapäev, 5. veebruar 2015

Põhimõtteliselt olen juba praegu talvekate moodis. Homme hommikul algab päev juuksuris käiguga ja nii ta läheb... talvekate avamine ja cityalko ja bowling ja pidu @myplace ja no teadagi mis siis edasi :D Esimesel õhtul on pidu Mirris, kus võib isegi päris ok olla, kui enamus on tudengid ja alati on õnneks trepist alla minnes kohe olemas Aptek ja Cocoloco. 

Veebruar jääb meil viimaseks kuuks Pärnus. Tööle on lahkumisavaldus kirjutatud, omanikule öeldud, et kolime välja ja kooli on teatatud, et lõputööga sel kevadel ei jätka. Loobusin oma kinnisideest, et peanlõpetamakevadelmuidusuren2015, sest see oleks ikka nii mõttetu üritus. Kuna lõputöö on ka selline asi, mida väga alla C nagu saada ei tahaks, siis teen seda järgmisel aastal rahulikult ja.. jah, nii ongi.

Tartus ma veel ei tea, mis saab elukoha ja tööga, aga kool hakkab Tartus järgmisest nädalast pihta. Pärnu kaks ainet võtsin avatud õppes ehk siis need on korra kuus ühel laupäeval. Üks valikaine on ka veel kevadel, a see tuleb veebipõhine, nii et Pärnus on vaja käia ainult korra kuus. Kui ma punnitaks praegu lõputööd teha, siis peaksin ma leidma veel aega lõputöö kirjutamiseks ja Pärnus praktikal käimiseks ja no üleüldse see elu oleks ulmekeeruline lihtsalt.

Can't wait et Tartus juba elada saaks. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar