reede, 7. november 2014

jälle movember

Ilmselt on see koht siin juba päris mahakantud ja eks ta seda pmts ongi. Aga no küll on olnud kiire ja ilmselgelt ei viitsi ma ka alati. Üleeile ma mõtlesin küll, et pean blogisse kirjutama, sest tahtsin ühest konkreetsest asjast kirjutada. Kolmapäev on meil vaba- ja valikainete päev. Ma käin sel päeval vene ja hispaania keeles. Ja mis meil vene keeles juhtus. Ma sain kolm korda tunnis õiendada!!! Esimest korda ülikooliaastatel. Muidu õpetaja mulle meeldib, on oma veidrustega ja mingeid hard feelinguid meil pole. Ja see, et ma 'pahandada' sain, oli ka selline... naljakas pigem. Kõigepealt sain selle eest, et ma naersin tunnis... Siis ütles õpetaja sellise kommentaari ühele teisele tüdrukule nagu "Palun räägi kõvemini, et me Sandrat ja Stellat ei segaks" ja kolmandaks küsis minult "Mis kunstiteos sul seal vihikuserval valmib?", kui ma vihikuservale kritseldama jäin :D Ühki õppejõudu pole siiani kottinud, kui keegi naerab loengus või räägib (nt paar korda on ka nii räägitud, et isegi mind on hakanud häirima) ja no veel vähem, kui keegi meist ei kuula, vaid on läpaka taga või joonistab või mida iganes teeb. Ja kuna see õpetaja pole tegelikult meie koolost, vaid kuskilt siit gümnaasium-põhikoolist, siis eks sellepärast ta ütleski. Sest ta on harjunud lapsi keelama ja no mul tuli ka meelde, kuidas me ju veel gümnaasiumiski oma klassiga igasugu asjade eest saime :D Vahel pidi isegi ette pinki istuma minema või nalja polnud, said 1 e-kooli :D:D Ahjaa... mu kursavenna pani ka mu kõrvalt istumast ära, no täielik põhikool! :D

Üks eelmine minu kolmapäev nägi välja selline... Hommikul kella 10ks läksin ühte hotelli vestlema oma praktikakoha ja lõputöö pärast. Mulle öeldi, mida nad sooviksid uurida ja mina ütlesin, et jaaa, lähen räägin koolis oma juhendajaga, sõnastame pealkirja ja pärast tunde tulen tagasi praktikalepinguga. Ok, panin minema sealt. Seejärel läksin kooli, istusin kohvikusse laua taha ja mõtlesin, et ma olen ikka päris screwed, sest pull oli selles, et mul ei olnud juhendajat. Ma olin tegelikult kirjutanud kõige normimale (norm on siin natuke vale sõna - üks kõige suurem teadja spaavaldkonnas ÜLDSE, nii palju reisinud, igasugu miitingutel käinud, raamatuid kirjutanud jnjne.. No ikka professionaal) õppejõule, et kas ta juhendajaks tuleb, aga ta ei olnud mulle ikka vastanud, sest mul polnud talle siis ju veel teemat pakkuda. Niisiis... Hakkasin mööda kolledžit ringi jooksma, et ta üles leida. Ja ei midagi, oli jälle välislähetuses. Mul ei jäänud muud üle, kui talle helistada. Helistasin ja pärast 10minutilist kõne oli mul olemas juhendaja ning ta sõnastas ka ära mu teema, mis ka komisjoni poolt esimesel korral kinnitati. Seejärel viisin praktikalepingu hotelli ning siis turismiosakonda oma lõputöö avalduse ja praktikalepingu. Ja oligi done, reedel oli tähtaeg. Ehk siis... Thnk god, et viimased minutid endiselt olemas on :D Kogu lõputöö teema ja praktikakoha leidmise stress jäi mul ühele päevale, mõni piinles selles kindasti kauem... Ja kui ma kolmapäeval lõputöö pärast kuskil ringi ei jooksnud, istusime me raamatukogus pundiga ja tegime finantsanalüüsi ettevõttele. Me Sandraga tegime kahe päevaga töö, mida teised tegid nädalaid :D Aga kindlasti pole meie töö tase midagi vägevat :D Ja sealt edasi ongi vaid üks õppimine olnud... Ma olen isegi pidanud tööl õppima, sest muidu lihtsalt ei oleks jõudnud. Sel nädalal oli 2 eksamit ja finantsikontrolltöö 42 küsimusega. Sai veits mälu jälle arendada ja mõnusalt tuuuupida :D Ja hetkel tundub, et kõik kolm tööd läksid hästi ka.

Aga kooliväliselt... Olen pidanud kaks korda Tallinnas käima, käisin Tartus kodus, ostsin omale uue mänguasja - päääädi, millega praegu kirjutan ka, sest oma nummarit läpparit teen vaid lahti koolitööks ja The Vampire Diariesi jaoks (tegelt ma hoian hinge kinni, et ma oma lõputöö veel selle kuradima arvutiga ära teha kannataks) ja siis oli meil ka kursusepidu. Esimene oli esimesel aastal ja nüüd teine koömandal aastal :D Tore event oli :)) Korra käisime Vaarikast ka läbi (esimene tudengikolmapäev oli meil), aga kell 2 juba olime kodus. Eelmise aastaga ei saa ikka vapsjee võrrelda seda elukest :D

Teeks vist side lõpu praegu. Ma ei viitsi praegu rohkem kirjutada, sest reede õhtul diivani peal keras telekat vaadata on niiimõnus :))

Aaa ei. Ühe asja ikka kirjutan veel :D Kui me Saviaugus piffidega elasime, siis kodupood ehk lähim pood oli Säästumarket. Nüüd kui me siin Jõekalda tänaval elame, siis on ka meie kodupood ehk lähim pood ehk kõige-suurem-parmupood-Pärnus Säästumarket :D Omaette mõnus challenge on alati poodi minna. Ikka ja alati näed seal poe ees kampa kodutuid-joodikuid, kes Laua viina või Bocki ballooni lammutavad. Või kui lähed rändom päeval rändom kellajal poodi, siis on ikka keegi, kes su ees või taga sixpäcki letti lööb :D Noh täna näiteks oli selline tore juhus, kui parmude lehk niitis juba no reaalselt ikka suht kaugelt ja kassas seisid mu kõrval mustlased. Rääkisid enda keeles, aga oli aru saada, et naine on mehe peale vihane, selline kiskumikne käis, et lõpuks naine lõi meest :D Norm pull. Tore kui kodupood on parmupood :))

A nüüd on side lõpp! 


Vot niiii palju meil kursusel kutte ongi :))

We don't always party, but when we do, we party at the hotel!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar