teisipäev, 16. september 2014

Tartu ei valmista iial pettumust. Nii ka seekord. Läksin kolmapäeva hommikul Tartusse, jeejee. Rääkisin vennakesega, kuidas talle koolis meeldib ja kuidas seal läheb. Ütles, et nii igav on, sest tema juba oskab kõike. Küsisin, et kas nad juba arvutavad ja kirjutavad jne, ütles, et jah, aga igav on, sest ta oskab ju juba arvutada. Arvutas näiteks minu sünniaasta lebolt ära. Ma ei tea, kas on normaalne, et esimese klassi junsu oskab arvutada peast 2014-21 täitsa lõdvalt ära? Võib-olla on, aga fingers crossed, et sellest kutist tark poiss tuleks :D Lahe oli vaadata seda ka kõrvalt, kuidas ta oma klassivennaga telefonis rääkis (kuigi nad olid alles koolis koos, siis pärast kooli oli juba vaja üksteisele helistada) a'la "mis sa teed? mina teen sedaseda. mulle tuli õe külla. helistame siis hiljem uuesti" Nunnu :D


Õhtul sain oma (endiste) klassivendadega kokku ja läksime välja. Ohh, see kõik algas Pirol... Oioiioi, mis õhtu. Pralle jätkus Rüütli tänaval, Shootersis, Illukas... Illukas käisin ma esimest korda, such wow. Sain sealt märgi ka külge, aga nüüdseks hakkab juba ära kaduma :D Nägin õhtu jooksul teisi sõpru ka, nii et win, sest igakord on Tartus eesmärk võimalikult paljusid näha :)) Kui Illukast ära tulime, istusime Metro ees ja üks auto jäi seisma, kus oli üks mees ja hakkas meiega rääkima. Mingi hetk oli tal anda pisikesel paberil (mitte rebitud) oma telefoninumber. Mäletan, et naersin selle peale ja küsisin, miks üks inimene sõidab üksinda ringi, räägib suvakatega, tahab neid koju sõidutada ja tal on anda (fooshoo varem valmiskirjutatud ja lõigatud) oma number kohe. Viskasin numbri minema, aga siis andis uue :D Norm vana. Pärast seda me jõudsime veel uuesti tagasi Rüütli tänavale ja enne 6t koju küll ei jõudnud. Õhtu oli vägggeeeevvv ja ülitore ja kõvv!!????

 Vanad head Markus ja Maiko ja Elmar ja Klais! My life would suck without them no :D

Järgmisel päeval ei raatsinud veel Tartust ära minna, nii et olin kodus ja vennakesega ja no nii hea oli kodus olla. Seetõttu pidin reede hommikul kell 6 ärkama ja otse Tartust Pärnusse travellima, et tööle minna, aga polnud hullu midagi. Nüüd olen tööl homme ja ülehomme ja siis... wtf, mul on reede-laupäev-pühapäev VABA! Neli kuud pole sellist pulli kohe kindlasti olnud ja ei teagi, mida peale hakata selle nädalavahetusega??

Koolis tegeleme oma uute rebastega, Järgmisel teisipäeval ja kolmapäeval on neil ristimine ja see tuleb palju lahedam kui meie ristimine või eelmise aasta oma. Esiteks on see kahepäevane, täiesti teistmoodi ja vingemate ülesannetega. Viime nad linna ka omi ülesandeid tegema, et oleks ikka much fun. Ja siis järgmisel kolmapäeval ongi jälle see kõige legem pidu aastas... feeling excited!!

Praegu on veel kõik chill, nii et naudin, kuni seda aega on, sest väga varsti keerab kõik üle võlli ära :D Very soon...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar