reede, 29. august 2014

sometimes homeless, always not

Teeme veel ühe koduteemalise postituse. Me pole enam kodutud, üürileping on mul käeulatuse kaugusel ja feeling on safe. Kolime ühte ilusasse uude majja 7ndale korrusele. Majas on 7 korrust ja me saime viimasele, win :D Win on ka sellega, et kuna on tegu uue majaga, ei ole lift mingi meeter korda meeter kinnine logisev kast, vaid suur klaasist lift ja näeb välja ka sealt. Kui oleks tegu sellise vana liftiga, siis fooshoo ma pigem käiks treppidest. Saime 2-toalise hästi avara elutoa ja ilusa vaatega korteri. Näeme kenasti päikeseloojangut toast :)

Nüüd tuleb üle elada vaid see kolimine jälle. Rõve on selle peale mõelda, sest see on lihtsalt nii tüütu. Aga samas ei jõua ära oodata, et siit Saviaugust minema saaks, sest nagu Sandra ütles, siis Saviaugust on sitaauguni. Me ei jää seda igatsema. Korter päris kesklinnas pole, aga hops üle jõe ja oleme linnas. Töölt näeb ilusti meie maja ja kool on ju kohe kõrval, nii et kõik on lähedal. Ei mingit bussitamist enam, wohoo. Omanik on ka seekord eestlane, saab kenasti suhelda ja tundus igati ok inimene ka :D

Pühapäeval on meil kodus vist esimene külaline ka juba platsis. 2 ööd veel siin külmas suures korteris hullude naabritega ja siis tsutsufrei Saviauk. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar