esmaspäev, 30. juuni 2014

looootusetu

On vist see, et ma hakkaks korralikult ja järjepidevalt uuesti kirjutama.

SÜNNIPÄEV

Olin 15ndal tööl ja kuna oli pühapäev, siis oli Koosoleku päev. Koosolek on see üritus, mis toimub suvel nüüd igal pühapäeval Sunsetis ekseks. Töö juurde tulid Marleen ja Sandra, hiljem Eliise ja Mõmmi. Ootasime mu tööpäeva lõpu ära, tegime joogid lahti ja läksime Koosolekule. Olime väljas terrassi peal ja mingi hetk vist läksime linna ja Cocolocosse. See oli nüüdseks juba nii ammu, et ikka väga raske on meenutada :D Ma jään juba siis pikaks mõttesse, kui keegi eilse või paaritaguse päeva kohta küsib, nii et ma mäleta üldse, kuidas too õhtu lõppes :D Aga hommik oli see-eest rõve, sest meil oli töö juures veinikoolitus ja me olime nii väsinud. Lamasklesime elutoas diivanitel ja väga raske oli end kohale vedada sinna, aga... kui kord sinna saime, hakkas seal väga tore. Koolitus kestis vast tunnike, laual oli u 8 pudelit veini. Kõik pudelid said põhja peale päeva lõpuks. Vahepealsel ajal tegelesime igasuguste asjadega :D Tore päev oli, sõbrad tõid lilli ja õnnitlusi.

TÖÖ

Siiani pole ikka olnud seda hullumaja tööpäeva, et jooksed nagu orav rattas ja teed rohkem tööd kui võib-olla mõnel talvekuul kokku :D Ehk on see hea, aga passida ka enam ei jaksa. Tahaks, et seda tööd oleks normilt. Aga on ka olnud... Üks õhtu oli jalka ja pubi oli täis ja ühel laupäeval sai ka joosta, aga selliselt mõnusalt.

JAANIPÄEV

Jaanipäev oli maailma kõige mõttetum ehk tegelikult oli see pm olematu. Kui eelmisel aastal lohutasin Hispaanias, et järgmisel aastal olen Eestis ja tuleb kõva möll, siis eiiii. Ja olin kõik need pühad ja peopäevad tööl, nii et sellepärast ei olnudki mul jaane. Linn oli tühi, sest halloo, kes see üldse on linnas sel ajal :D Jaanipäeval tulimegi koju, rääkisime siin natuke juttu ja kõik läksid magama.

ELU

Ühel reedel mõtlesime, et lähme välja, sest mul oli sünnipäev ja Steful ka. Alguses üldse ei viitsinud, aga siis ikka läksime. Stef võitis Sunsetti VIP-paketi, niiet kõrist läksid alla rummjakoola. Alguses tundus, et ei saa vedama, sest rahvast kuidagi ei olnud, aga tegelikult ei saanud pärast pidama :D Skoorisime mingite soome neiudega, saime sõbraks ja tšillisime. Klubist läksime ära juba järgmiste inimestega varavalges Cocolocosse. Kui nemad ära kadusid, tekkisid järgmised sõbrad. Üheks neist oli meie naaber. See oli nii, et tüüp küsis minult, kas ma olen ta naaber. Ütles, kus elab, ütlesin, et jah, elan ka seal. Ja siis läks jutt suht creepyks ära. Ta teadis täpselt, kus Helerini auto seisab, kellega ma koos elan ja ta teadis millise autoga meil üks sõber külas käib. Ta teadis automarki ka! Kui ma järgmine päev teistele rääkisin, siis tundus see ikka suht hirmus, sest ta reaalselt lasi monoloogi "jajaa, siis teie korteris elab veel üks pikk tüdruk ja üks kutt käib teil valge Peguet'iga külas blabla" Nagu, mis asja!!?? :D Ta elab täpselt meie all, nii et nüüdsest liigun sealt uksest as fast as possible mööda. Kuna see naaber on Austraalias elanud või elab vist siiani, ei teagi täpselt, oli tal austraallasest sõber ka siin ja nendega see õhtu lõppes koju sõites. Jõudsime kell 7 hommikul koju. Kui me Sandraga magama läksime, sättis Marleen ennast tööle, haha :D

Nüüd käisime laupäeval väljas. Ma jälle alguses ei tahtnud minna, aga kui ikka teised lähevad, siis ma ei hakka ka ju pussytama ja läksime laupäeval pärast tööd Vallikasse tšillima SandraMarleeniMonajaMõmmiga. Istusime paadisilla peal, jõime veini ja kuulasime muusikat. Päeval käis ka meil ripiidi peal Enrique "There goes my baby" ja õhtul pidime ka veel kuulama, sest kopp ikka ees veel ei olnud :D Niisiis. Vallikast driftisime selle kuulsa valge Peguetiga Apteeki, kus olime natuke ja siis tekkisid uued sõbrad ja kutsusid driftima. Mina poleks sinna autosse istunud, aga no üks loll läks ees ja ma ei saanud ka siis minemata jätta :D Mingi driftivend seal roolis küll ei olnud. Ja lahe oli see ka, kuidas na rääkisid, et "õuu lähme toome sõbra juurest õlled ära", kust me ka kaks 0,33-st purki ära tõime :D No palun. Pärast seda kõike tulime linna tagasi ja läksime üle üliiipika aja Vaarikasse. Seal läks natukene tantsuks ja lõpuks jõudsime jälle Cocolocosse. See on viimasel ajal nii sõge koht olnud, nii palju rahvast ja iga kord ülikõva olnud seal. Panime seal tükkaega hullu ja ma ei tea, kuidas meil Sandraga jälle mingid sõpsud tekkisid, aga sealt läksime kellegi korterisse. Seal korteris oli nt see naine, kes enne meid siin Saviaugu korteris elas. Norrrm. Oma seiklused lõpetasime kell 8 hommikul, kui koju jõudsime. Järgmine kord jõuame kell 9 koju. Ja need väljaskäimised on meil ikka nii seiklusterikkad olnud, et ei jaksa ära rääkida-naerda järgmine päev :D

Homme on mul tööpäev ja siis lähen natukeseks Tartu :)) Jaaa Enrique alll on üks Rihanna lugu, mis mulle, Simple Plani ja Daughtry fännile, vägaväga meeldib.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar