neljapäev, 1. mai 2014

Meie reedene koolitripp oli päris korralik. Kavas oli miljon kohta ja väikest peatust. Oli kohti, kus oli igav, aga samas oli ka täitsa toredaid kohti. Käisime siin Pärnu lähedal õpperajal ehk siis läbi raba pm, mis oli 2,2km pikk ja selle peale oli planeeritud kaks tundi. See tähendas, et tegime peaaegu iga 100 meetri läbimisel pausi, et giid saaks 10min juttu rääkida. Kannatasime natuke Tauri ja Eenokiga ära, aga siis panime ees ajama ja kõndisime lihtsalt raja läbi. Ja selle aja jooksul nägime 2te sisalikku ja ühte oravat!!! Cool värk. Ja siis kui teised olid RMK majas ja veel ringi vaatasid, läksime me maja taha mere äärde ja leidsime lihtsalt 5+ pivate beachi, kus isegi tuult ei olnud. Megasuperhea koht.

Giidi koduhoovil kassi paitamas... jepp, me käisime tema pool.
Käisime ühes ilusas kodumajutuse talus ka, kus omanik rääkis, et nii, kui nad sealt ära lähevad ja kliendid omapäi sinna jäävad, siis neil juhtub seal midagi. Et neil oleks nagu majavaim, kes ei taha, et võõrad seal omapead oleks. Päris huvitav värk tundus. Ja seal oli niiiiiii ilus sviit. Kõige ilusam vist, mis ma näinud olen.


Nii, ja nüüd meie Tartu tripp. See oli ka ikka omamoodi ettevõtmine :D Bemmile läksid jälle hääled sisse ja alustasime Nikolai eest. Tegime siidrid juba autos lahti, ilm oli super, tuju ka, tuul juustes puhus ja kõik oli väga chill. Jõudsime linnaäärsesse Statti, tankisime ja siis põntsss... auto käima ei lähe enam. Jopppen puhh... Saime auto kuidagi Statist ära ja juhtumisi autoremondi töökoja ette suurele platsile. Ja siis hakkas kahetunnine jamamine seal. Kõigepealt üritasime nuputada, mis kuradi djeela üldse on. Siis üritasime autoremondist abi saada... eee mingi 4 korda ehk vist, aga tollel mehel oli murutraktoriga nii busy olla, et isegi tsekkida korraks ei saanud. Ja siis hakkasime asju ajama... kõik helistasid igale poole jne ja siis lõpuks
joppas nii, et Tauri ja Sandra helistasid korraga samasse kohta, aga erinevatel numbritel, ja rääkisid sama mehega. Kui kõne ära lõpetasid, siis jagasid ära, et rääkisid sama inimesega ja et mees oli kahe telefoni otsas korraga :D Lõpuks kulgesid asjad nii, et auto veeti teise linna otsa remonti, et vaadata, mis too viga võiks olla. Seal läks ka ilmatuma aeg, aga auto ikka käima ei läinud. Kell oli selleks ajaks saanud juba pool 7, pool 4 hakkasime sõitma. Ja lõpuks ei jäänud meil muud Sandraga üle, kui kutsusime takso ja sõitsime linna äärde. Viskasime näpu püsti ja hetkega võttis bemm meid peale :D Sõidutas natuke Pärnust eemale, siis uuesti näpp püsti ja jälle hetkega võeti uuesti peale ja otse Tartu! Joppas. Lõpuks jõudsime peale 9t Tartusse, sättisime kiirelt, käisime poes kiirelt ja kiirelt Lauluväljakule. Seal oli kõik chill ja linnas veel chillim. Algul oli megaumbes ja palav Shoot, pärast Rüütli tänav. Nii tore, et paljud said jälle nähtud, nt Marju!!!!! ja Elmar ja Markus.

Rüütli tänava chill oli kõvvvv. Chillisime-möllasime oma rahvaga igalpool ja siis mingi hetk kõndisime ühest kutist mööda, kes kitra tinistas. Keegi meist palus tal midagi mängida ja ta mängiski, aga hakkas kaasa ka laulma. Lõpuks kujunes nii, et rahvas muudkui tuli juurde ja kõik jämmisime seal oma pool tunnikest või tunnikese lausa. See oli nii vinge... Laulsime üle Rüütli tänava. Üks Jaan-poiss lasi normilt tantsu ka, nii et korralik simman oli :D:D Lõpuks viis tee Fastersisse ja varavalges koju :))

PS Markus! Sandra ütles mulle järgmisel hommikul, et "Su sõbrad on nii lahedad!!!!!" (liiga mainstream on fesarisse kirjutada, sest ma tean, et sul siit palju ägedam seda lugeda :D)

Järgmisel päeval lubasin päev otsa vennaga olla ja nii see päev varakult algas. Käisime pargis mängimas, Mäkis söömas ja lõpuks ajas ta oma kaherattalise ratta välja ja tahtis sõitmist õppida. Mina siis õpetasin teda või noh, rääkisin rahulikult ja miljon korda, mis tegema peab ja tema muudkui õppis :D Lasime tänaval nii, et tema rattaga ja mina tema tõukega kõrval. Siis läksime staadionile, kus ta ringe tegi ja selgeks see sõit saigi! Ja kahjuks pidin ära õhtul Pärnu tulema :(( Nii väga tahaks juba Tartusse tagasi...

Eilse päeva olin tööl. Ei midagi erikoista, täitsa tavaline päev oli. Hetkel kaa Bummis, sest ma mõtlesin, et tulen kodust välja ja õpin siin, aga ups... ei.
One big news on veel, me lähme nädala pärast ROOTSI! Kruiisile! Lõpuks! Sandra ja Riinuga! Sest enne ülikiiret suveperioodi tuleb rihm lõdvaks korraks lasta ja nats puhata (pidutseda). 

(L)


(L)


Peaaegu meie kursus.... ja Muhammed.
See ilus sviit
Oh na na what's my name?

Mina ja Eenok ja Taurisko.... ja Muhammed.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar