laupäev, 31. mai 2014

Kui veel u 3 nädalat tagasi oli meil reaalselt tööl selline seis, et ma ja Sandra võisime vabalt suveks ainukesteks teenindajateks jääda, siis nüüd enam pole! Murekoorem sai õlult maha. Nüüd on meid 5 olemas + 2 baariabi ja 2 kokaabi. Kokaabid on mõlemad kutid, 16 ja 17, aga vähemalt kutid :D Niiet ma väga loodan, et suvel on meil chill keskkond ja fun. Reedel saamegi juba nii tööl olla, et 3 teenindajat, baariabi, kokk ja kokaabi, nõudepesija. Ülikõvaaaaa, me oleme 7kesi tööl! Lõpukslõpukslõpuks!

Eelmine nv käisime kambaga Vallikäärus murul pikutamas, mussi kuulamas, tšättimas, piibutamas ja niisama chillimas. Rääkisime peojutte ja saime kõvasti naerda, sest küll olid ühel õhtu jooksul päris kõvad repliigid ja küll kellelgi teisel :D See oli nii mõnus. Oma sõbrakestega tšillida reede õhtul ülihea ilmaga ülitšillis kohas :)) Ja siis hiljem käisin Marjuga jutustamas, sest ta oli Pärnus peiksiga puhkamas. Väga nunnu päev oli.


Oi need kolledžipeod...

Teisipäeva õhtul trippisime Sandraga Tartusse!! Jõudsin õhtul kohale, niiet teisipäeval ei teinud miskit. Kolmapäeval asjatasin, käisin vennal lasteaias järel ja siis läksime jälle välja nii, et tema sõitis rattaga ja mina lasin kõrval ta tõukekaga. Ülichill jälle, käisime Tammekalt ka läbi ja õhtu lõpuks jõudsime koju ka. Kolmapäeval käisin hommikul šoppamas ja pärast seda oli Mirkol lasteaialõpukas. Ja jälle, ülikõva. Lasteaed on teatrikallakuga ja tegid Pöial-Liisi etendust. Lapsed olid fullkostümeeritud ja neil olid olemas kõik rekvisiidid, tantsud, laulud, muss. Ja nagu lastega ikka, sai nendega ka nalja, sest ntx üks vend oli fullmossis kogu selle aja ja vähe ei naernud rahvas teda :D Pärast ema rääkis, et teda sikutatakse iga hommik lasteaeda, niiet ongi mingi eriline frukt :D

Õde on uhke oma väikse päterdise üle!

Pärast lasteaiatralli läksime sugulaste juurde, kus oli ka kõva andmine, sest lapsi oli jälle nii palju. Pärast seda läksin Merlini ja tema peiksi juurde külla, sest ühte ma polnudki kunagi näinud ja teist võib-olla 2-3 aastat lausa :D Seal oli tore õhtu, sest juttu oli nii palju. Pidin sealt taksoga koju minema, aga millegipärast ei tahtnud üldse. Otsustasin et kõnnin. Ja millegipärast ei läinud ma tavalist teed pidi, vaid läksin ringiga, sest no üldse polnud tuju koju magama minna. Jaaaa juu see pidigi nii minema, et teepeal kohtasin üht tuttavat OG-st koos oma tsikiga, ütlesin neile tsau ja davai, lähme Rüütlisse. Nad olid nagu sekundiga nõus ja nii me läksimegi. Otepää sõbrad saaks naerda vist, kui ma ütleks, kes see oli :D:D Ja jälle... Rüüüüüüüütli tänav lihtsalt fcking ruuulib. Seal on nii kerge feimida ja uusi sõpru saada üheks õhtuks :D Rääkisin seal nii paljudega ja nii chill oli, et mul oli nagu thnk god, et taksot ei võtnud ja koju ei läinud.

Hommikul oli maruulme ärgata, sest pidin kell 7 üles ärkama ja Pärnusse tagasi trippima. Jõudsin tööle ja õnneks oli seal päeval praktikant ja õhtul tulid kaks tüdrukut, kes veel õpivad, harjutavad jne, niiet ma ei pidanudki väga palju tööd tegema. Õhtu oli vaikne ja enamus aega sain köögis telefonis istuda. Pärast tööd tulin koju, Sandra-Marleen olid peotujus ja läksime Apteeki. Möll oli ülikõva, bänd esines ja kuna seal pole ruumi, et bänd ühte kohta mängima panna, siis nad olid kolme ruumi peal laiali kuskil kõrgel lettide otsas ja trummar oli ntx pinksilaua peal ja see oli niiiiii vägev. Pidu käis ühtemoodi läbi kolme ruumi. 

Täna on meie viimane õhtu kesklinnas. Homme kolime oma uude uhkesse kvartiirasse!! Ülikõva on see, et korter on 5+, aga see, et me pm maale peame ära kolima, ei ole nii lahe :D

Vaatasin täna, et oiii, keegi on kalendriga tatti pannud :D
Jaa tänase koduse päeva veetsin Stormyga!
 Aga davaikajamaika, pessu ja peole!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar