laupäev, 5. aprill 2014

Mul on praegu ilge dilemma. Kas vaadata arvutist seda kuulsat (ja loodetavasti head) "The Wolf of Wallstreet"-i või lugeda raamatut, mis on ka hea ja mind täiega huvitab, mis edasi saab. Ja samas muusikat tahaks ka nagu kuulata, aga kui filmi vaatan, siis ma ei saa kuulata ja kui ma loen, siis ma ei kuule seda, sest ma olen süvenenud raamatusse.

Ja noh, nagu arvata võib, pole ma otsustanud, sest ma kirjutan postitust.

Mu ülemus enne helistas mulle, et tal on vaja Raehoovis (mu uksest 50m äkki) vaja šampuseid avada. Ja ega ta ei helistanud mulle sellepärast, et ta ise ei julgeks neid lahti teha või et tal oleks ajaliselt abi vaja. Ta helistas ikka sellepärast, et ta teab, mis pussy mina olen nende avamises. Seega.... milline ahvatlev pakkumine, pidin ju jaatavalt vastama! Käisin seal ära siis tunnike tagasi ja tegin neid Prince Henry-sid seal lahti. Tema pealt õppisin selle ära, et seda kuldset paberit ei peagi pool tundi ära võtma, sest seda ei pea üldse ära võtma. Otsid traadikoha ülesse, keerad traadi lahti ja siis keerad rätikuga korgi lahti ja voilaaa. Esimesed paar läksid lahti mingi ulmegrimmasside saatel ja pea oli ka kuhugi mujale ära keeratud, aga edasi olin nagu päris pro.

Mida enam see suvi lähemale tuleb, seda rohkem ma olen mõelnud teemal "eelmisel aastal samal ajal...". Kõige rohkem piinab mind see Hispaania. Ma krt mäletan, kuidas ma kirjutasin blogipostituste pealkirjaks nädalaid, mis Hispaaniani jäänud olid. Kuidas sellest aasta juba möödas on?? Ja Valerio ütles mulle mõni aeg tagasi, et noh, kuu veel ja läheb Pinedasse ära. Nüüd on sellest 2 nädalat saanud. 2 nädalat veel ja neil hakkab jälle hooaeg pihta. Oh my... Ütlesin talle, et mulle ei tohi ühtki pilti saata sealt :D Nats valus teema. Kui mõtlen oma hotellile, korterile, Calellale... iga nurgatagune ja kõik need näod on sama hästi meeles kui sealt lahkudes. Ja noh, eelmisel kevadel olid mõned muud asjad ka, millele mõeldes, mõtlen, et tõsiselt on aasta sellest juba möödas või.

Ja mida lähemale see suvi tuleb, seda suurem on ootusärevus suve ees. See on see meie Pärnu suvi, mida me tahtsime. Elukohta suveks ikka endiselt pole, aga mis-iganes-ma-ei-tea-mis-sellega-saab. Pärnu suvi ja Pärnu peod ja turistid ja noh Valeriole ütlesin, et Pärnu on nagu Calella suvel :D:D Natuke on selles võrdluses tõtt, sest see on suvel kuurortlinn, meil on siin rand ja turiste on palju. Meil on peatänav ja kohvikud-söögikohad avatud terrassidega. Nii et pm ei valetanud ma talle. Ja suvel töö kohta on ka ulmejutte... Eks B on kaua lahti olnud ja juhtumisi on kogunenud, aga pm nagu mina olen nendest juttudest aru saanud, siis see suvetööpäev peaks olema selline: jooksed terve päeva nagu hull, nii et aega ei ole söömiseks ka, teed värskeid mahlu-kokteile-ja-muid-aeganõudvaid-asju-kiirel-ajal, kliendid on 24/7 vihased, et kaua ootama peab, kokk läheb köögis hulluks, sest tal on 3-kilomeetrine tšekk toite teha, teenindajad on närvis koka peale, et ta kiiremini ei tee, siis töötab suvel baariabi, kes võib olla sama loll kui lauajalg, tööpäev väib vabalt 2-3ni minna, inimesed, kes B peal elavad (pubi peal on uus korterelamu) helistavad meile alla, et lärm on kõva ja suitsuhais on ninas või veel hullem, tulevad ise alla ja karjuvad klientide ees ja küsivad "kunaaaa seeee jamaaaa omeeeetiiii lõõõpeeeeb!?!?!", kaupa tuleb lattu nii palju, et upud alkoholikastide alla, ruumi liikumiseks pole, sitaks palav on, teenindajad jooksevad omavahel kokku, söögid lendavad maha, laps lüüakse uksega peaaegu haiglasse, vastikud soome perekonnad, kes lägastavad kõik kohad täis, mingi kamp, kes käib suviti lademetes B52 šotti joomas, palja ülakehaga Ott Lepland, keda ükski tüdruk teenindama minna ei saa, sest jalad all värisevad, Marko Kiigajaani äravisatud Pepsi põhi, millepärast ta kirjutab külalisteraamatusse kaebusse, mölisevad kliendid ehk issanda loomaaed on suvel veel kirjum kui muidu ja mida iganes veel. Aga see-eest pidi jotsi suvel kõvasti saama, nii et tegelikult on kõik hästi :D

Ma siiralt südamest loodan, et need on 9 tegevusaasta jooksul kogunenud jutud, mitte ühe suve põhjal räägitud :D

Muidu meil see köögiuks on suht pask küll jah. Lööme seda jalaga lahti mõlemale poole, uks on ise tume. Väike klaasaken on, aga noh... sellest aknast pole eriti kasu, kui oled 160cm pikk või kui on pime ja tuled põlevad, siis see valgus peegeldub sealt aknalt nii, et päris saad aru, kas keegi on taga või ei. Ja see, et meil on suvel 10 lauda sees + 13 väljas, 2-3 teenindajat + baariabi ja kogu selle kaadervärgi peale üks kokk ja kokaabi, siis... nohh, kokanahas olla ei tahaks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar