esmaspäev, 10. veebruar 2014

tudengite talvepäevad ehk 3 päeva täis... (meelelahutust & sporti)

Selle lause originaalautor ei ole küll mina, aga sobib siia, sest see on täiesti õigesti öeldud. Talvekad algasid meil (minul, Sandral, Helerinil) reede õhtul poes käiguga. Pärast seda tulime koju ning jäime Gerdat, Katat ootama. Veel rohkem õhtul tuli meie juurde Merili ja siis päris õhtul juba Stefani ja Tauri ka. Rahvast oli meil päris palju jälle, peaks mainima. Korteris toimus igasugu actionit ka, aga ilmselt polnud me piisavalt lärmakad, kuigi mulle tundus küll, et lärm oli lihtsalt meeletu. Aga ju ei, sest meile ei tuldud ukse taha ega midagi ning "märgatud Pärnus" lehele me ka ei sattunud, seega win. Võime muusikat põhjas ja lahtise aknaga edaspidigi kuulata :D Kui me lõpuks astuma hakkasime, siis läksime ilmselt Apteki (tegelt on A.P.T.E.K., aga päris ma viitsin seda nii iga kord kirjutada ju). Kogu õhtu tembeldasime Apteki-Bussi-Vaarika vahet ning lõpuks kõige viimasena maandusime Cocolocos. Aptekis oli tavaline pidu, aga rahvast oli väga-väga palju ja DJ oli Rivo Kingi. Üks kuulus preili oli ka, kelle üle tehti kõva häälega nalja siis, kui ta wc-sse läks, wc teemal :D Muidu on jäänud tema välimusest natuke teine mulje, aga Aptekis olid tal huuled tumedaks värvitud (kui mitte mustaks täitsa) ja juuksed olid nagu ämblikupesa. Bussis esines Slippery Slope, keda me vist natuke ka nägime, aga kuna tegu oli ilmselgelt jälle tundmatu esinejaga, siis palju me neid ei kuulanud. Niisama aga tšillisime Bussis küll. Ja Vaarikas sai lihtsalt kuulata klubimuusikat ja tantsida nagu muidu. Buss ja Aptek on hoopis teistmoodi kohad ja nendes mingit klubitümakat ei lasta. Vaarikasse oli lahe sisse minna.... Olime just Bussist ära tulnud, sest ühte piffi (nimesid ei nimeta :D) ei lastud sisse enam tagasi. Mõtlesin, et no päris saab siis Vaarikasse, aga eii, lebolt. Turva oli ukse peal, vaatas talle otsa ja siis mulle ning ütles, et "Tema dokumenti ma ei taha, aga sinu oma tahan küll". Mul oli nagu whaaaaaat, miks mina. Aga sellepärast, et "tema käib siin rohkem kui sina". :D Okei. Vaarikasse läksime vahepeal kahekesi, sest meie punt oli nende 3 koha vahel laiali. Rüütli tänav reede öösel oli ka priceless!!! Juba see oli täitsa teistmoodi, et seal niiiiii palju rahvast pidevalt liikus. See oli nagu ikka väga midagi uut. Ja teiseks see, et kiilasjää kattis tänavat. Ja tänu sellele, et see nii oli, sain ma niiiiiiiiiiiiiiiiii rämedalt lihtsalt naerda. Pidin kõndima seda Rüütli tänava otsa (Vaarikas, Aptek, CL on ühes otsas, Buss ja meie kodu teises) megapalju ka, ikka päris tihti. Ja iga kord nägin, kuidas inimesed nagu kärbsed lihtsalt kukkusid. Igatemoodi, küll kukuti mitmekesi koos, küll kukuti mitu korda järjest. Ja veel kuidas!! Sellepärast oligi nii meganaljakas, kuidas nad kõik kukkusid. Ma pidin vahepeal lihtsalt seisma jääma ja naerma. Üks naljakamaid asju üle pika aja oli see foo shoo!

Laupäeva hommikul lendas kell 11 Riinu meile laivi. Ilmselgelt ei olnud keegi enne seda veel liigutanudki :D Siis aga hakkasime oma eilseid peojutte rääkima ja hommikune naeruring oli done. Natuke hiljem helistasime Steffanisse, et kas mõni laud ka veel seal vaba on, sest nad ju taasavasid laupäeval!! Sel hetkel oli, aga kui sinna jõudsime, siis enam ei olnud ning tellisime kaasa ja tegime kodus pitsalõuna. Steffani on ja jääb lihtsalt! Ilmselgelt oli pitsa endiselt max level hea. Siis hakkasime siidrit siin jooma ja bowlingu jaoks end valmis sättima. Bowlingusse läksime kolme ajal, sest esimesed 6 tiimi alustasid siis. Meie hakkasime 16:15 mängima, nii et enne seda tšillisime seal ringi ja ajasime muudkui juttu kõigiga. Lucky Strike polnud väga lucky, aga see polnud üldse oluline. Vähemalt lots of fun oli :D Pilte tegime ka aind bowlingus, sest muul ajal olime niivõrd busy-d ilmelt, et polnud meeleski, et pilte teha võiks :D Ja no samas, ega peole ju pildimasinat kaasa ka ei võta.

Pärast bowlingut tulime koju, puhkasime, sättisime, tšättisime jne kõik jutud, kuniks hakkasime Kuursaali minema. Kuurist oleks natuke rohkem oodanud, seal oli fun küll, aga palun, see bänd... See oli ikka niivõrd pask selleks peoks, et paha hakkab. Keegi ei teadnud laule, keegi ei tantsinud, keegi ei kuulanudki. Oleks olnud Hellad Velled nagu eelmisel aastal... no palun!! Mis pidu oleks olnud jälle! Aga muidu oli koht vinge ja inimesi ka ikka oli. Sellegipoolest kaua seal ei viitsinud olla ja osa rahvast liikus varem linna ära, osa meist läks hiljem. Linnas me käisime jälle Aptekis-Vaarikas ja viimasena CL-is. Aptekis oli jälle pilgeni rahvast ja kõik oli vinge. Vahepeal käisime Lehtlas ning pärast läksime peole tagasi. Tauri tegi jälle seda style'i, et käis Vaarikas enda riidepuuga :D Harjumuseks saanud vist juba. CL-is olime 6ni lõpuks ning siis tulime koju.

Talvepäevade väsimus sai ka nüüd välja magatud. See oli ikka korralik, peaks mainima. Ja täna oli esimene koolipäev!! Ma päris õigeks ajaks kooli ei jõudnud, aga kella 1ks ikka jõudsin. Meil oli tourism marketing ning seda andis ungarlasest meesõppejõud. Räägib väga ilusti inglise keelt, mingit enda aktsienti küljes tal pole, pigem kõneleb nagu emakeelt. Lahe tšill õppejõud on. Viskab nalja ja suhtleb meiega vabalt. Seisab meile lähedal, mitte oma läpaka juures, küsib ja tahab, et me ka räägiks. Meil aga alati vaikne kursus olnud, seega väga palju me ei räägi. Vahepeal andis meile sellised vastusevariandid nätieks "Yes. No. Maybe. I want to sleep." või oli "i want to sleep" "i don't care" :D Nii et, tšill mees!

Varsti vist saan veel ühest asjast kirjutada, hetkel ei viitsi nagu ära sõnuda. Nii et see ya!
Sometimes lose, always win


Rajale minek on mul rangelt keelatud!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar