esmaspäev, 13. jaanuar 2014

sessiaeg

No hei, long time no see again. Eelmisel esmaspäeval, täpselt nädal tagasi, tulin ma Pärnusse, sest sessiaeg hakkas uuesti peale. Praeguseks on kaks eksamit tehtud ning kolm veel tulemas. Homme on see kolledži kõige legema õppejõu aine eksam - rahanduse alused. Me veel pole kindel, kas eksamile kohalegi lähen, sest seal pole küll nii, et "äkki joppab" või "ah midagi ma ikka ju oskan ja läbi saan ikka". Seekord on küll nii, et sealt ikka oskamata läbi ei saa ja ma ju ei oska mitte midagi! Ilma liialdusteta. Proovin õnne ehk järeleksamil, mis on jaanuari lõpus, siis on aega enne seda pikemalt õppida. Kui ma oskan õppida seda üldse :D Ja siis on veel vaja ära teha inglise keel ning sündmus- ja koosolekukorraldus. Ja reede kella 12neks ongi eksamisess OVER!!!!

So far olen ma ilusti õppinud, kui on vaja olnud, haha. Üks õhtu käisime lausa raamatukogus Sandra ja Cathyga ning raamatukogust öeldi meile, et "me nüüd sulgeme", kui arvasime, et tund on veel aega õppida. Plaanisime õppida 3h, aga saime õppida 2h... Polnud muud midagi, kui asjad kokku ja tulime koju. Ise naersime, et "I don't always study, but when I do... I can't" :D Ilmselgelt kodus me ei õppinud rohkem.

Käisime kahel peol ka eelmisel nädalal. Kuna Gerda on ka meil elanud nüüüd, mmm mingi 4 päeva vist, siis meil vist isutab ka rohkem. Rohkem seltskonda, rohkem möllu :D Neljapäeval käisime Mirage'is ja Cocolocos. Saime uusi tutvusi ja megalt naerda. Poleks arvanud, et Pärnus võib nii vägev pidu neljapäeval olla ja veel eriti klubis, kus me pm üldse ei käi :D Ja pärast klubi oli vaja ilmselgelt veel Cocolocos ka möllata. Koju tulime poole 6 ajal hommikul alles. Laupäeval käisime Sugaris ja lõpetasime jälle Cocolocos. Sinna jõudsime suhteliselt hilja või siis vara, kuidas võtta, aga möll oli sigavinge ja kõva. Käisime Sannutsiga laulmas, mida häbeneme siiamaaani ja armas Helerin pidi seda ju filmima ka! Tänksud-tänksud. Me valisime Nexuse "Hingetuna" ja lahe on see, et sõnadele me pihta pm ei saanudki :D See laul ise on ju juba täispask ja meie konditsioon oli allapoole arvestust laulmise jaoks, seega oli see kõik puhas cräpp :D Cocolocost tulime alles siis ära, kui see kinni pandi. Hommikul kell 7!! Mõlemad peod olid ägedad.

Ja muidu oleme niisama kodus olnud ja juttu rääkinud ja igasugu videosid vaadanud ja Eesti mängu mänginud. Selle mänguga on ka meil siin nii palju nalja saanud, et johhhaidii. Üldse muidu ka saab ju ikka endiselt meil nalja ja juttu ja kõik on fun. Keegi meist eksamistressi all ka ei kannata :D

Hetkel vist rohkem midagi muud pole. Teen oma eksamisessi ära ja siis ilmselt lähen Tartu poole tagasi mingiks ajaks. Aga eks ole näha ;)

Tsutsufrei

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar