pühapäev, 5. jaanuar 2014

oi elu

Kõmmai kõmmai kõmmai jeee. Misasja, ise sa ju lubasid. Tahan oma raha tagasi. Lagi. Täislagi lihtsalt no.

31. läksime Riinuga Tartust Otepääle. Ajasime paar asja korda ja läksime Kopliuulitsale. Algul oli kõik viks ja viisakas, mängisime isegi Aliast. Jaaa siis mingi hetk läks ja läks... Ikka päris hull pidu oli. Käisime klubis ja pärast pidu tšillisime Koplis edasi. Sealt ära sai alles järgmise päeva õhtul. Inimesed olid vinged ja nalja sai ja vana aasta sai päris korralikult ära saadetud ning uus vastu võetud. Enne pidu käis juba norm tekst ja järelkaja oli sama kõva :D Rohkem vist ei kannata siia kirja panna.

Before...
Kes küll selle pildi tegemist mäletab??? :D
After...
Aastavahetuspeo väsimus oli 1. ja 2. ka veel korralikult peal. Mitte midagi ei jaksanud ja ei viitsinud teha. Nii ränk pole see väsimus vist veel never olnud. Isegi mitte Calella-aegadel vist :D Igastahes tõesti ei mäleta, et miski oleks nii ränga väsimuse toonud. 3ndal käis meil jutuajamine edasi ning see lõppes ka lõpuks peoga. Läksin õhtul varem Riinu juurde, sest tema oli üksi ja minul ei tulnud enam raamatu lugemisest ka midagi välja, sest päris pikalt arutasime kõigiga plaane, kes Tartusse tulid, siis ma üritasin neile kedagi sõitma leida ja kui need olid kõik tehtud, siis oli vaja muid jutte arutada, seega igastahes, jah, läksin Riinu juurde. Käisime poes ja rääkisime tema juures juttu ja kõik muud asjad, mis enne pidu tehakse. Tegime pilte ka ja kõik said täitsa ilusad. Meie läksime peole Riinu juurest, ülejäänud tulid Marily juurest ja klubiukse ees saime kokku. Riinu ütles hästi, et "algul oli klubis 0 inimest, pärast oli 0 hapnikku" :D:D Oli tõesti tühi jaaa algul, aga meil oli punt äge ja 2 kutti üllatasid ka ja tulid siiski kohale. Kõik oli coolcool, aind et päris vara läksime ära. Hakkas mingi kammaijaa pihta, et kes kuhu kellega läheb. Tugevad pliksid läksid edasi Shooti, minul juhtus nii, et olin autos ja sõitsin juba Otepää poole. Hommikul oli mõnus vaadata, et oii armas Otepää. Mitte et ma poleks mäletanud... Natuke soigusin veel seal ning siis opsops tagasi Tartusse. Tulin kiirelt koju ja läksin edasi Riinu juurde, sest asjad olid seal ja oli vaja muljetada, sest teed läksid öösel lahku. Jutustasime ja olesklesime seal üpris pikalt ning siis pidi ta ära Valgjärvele minema ning tulin ka koju. Läksin pool10 magama ja ärkasin täna kell 12. Jälle mida väsimust lihtsalt!!


Täna käisin vennaga Babybackis Taskus ja lugesin oma raamatu "Üks päev" lõpuks läbi ning seejärel vaatasin filmi otsa. Olen uhke, et suutsin kinni pidada lubadusest, et enne raamat ja siis film! HELLAR, seda kirjutades mõtlesin sulle! Sandrale ka! Sest teie mõlema poolt tuli küsimus, et kaua ma seda raamatut loen küll :D Läbi sain, finally.

Hetkel praegu muud ei ole. Väga kõva aasta algus on olnud, aga nüüd tuleb asjalikuks jälle hakata. Pean vist homme ära Pärnusse minema, sest eksamisess on jälle käes :) :( Ja kui pildid on blurritud, siis on blooger süüdi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar