pühapäev, 15. detsember 2013

yo

Long time no see, sest eluke on suhteliselt busy olnud. Vahepeal on ära olnud karneval, üks eksam, üks tööots ja isegi mõned millimeetrid lund täna hommikul!

Kolmapäeval käisime me Marleeniga viimast korda inkas, mis meile tõsiselt närvidele käib. Nüüd on lõpuks aine läbi, aga nüüd tuli välja, et selles aines on eksam ka, mis ei ole just väga lahe. See aine pandi meile õppekavasse ainult sellepärast, et meil oli aine tourism planning inglasest õppejõuga. Kui nüüd tagasi sellele vaadata, siis see inglise keel ei aidanud küll kuidagi moodi tourism planningule kaasa. Ei olnud tänu sellele inkale ainest kergem aru saada ega midagi, mis selle aine eesmärk nagu olema pidi. Tourism planningu aine oli 7x kergem kui meie inka. Inka KT-d ja kodutööd olid ikka üpris keerulised, tourism planningus meil polnudki vaja muud peale ühe esitluse ja eksami teha. Mõttetu, aga noh nüüd on see enam-vähem läbi. Pärast inkat tegime oma Baywatchi tiimiga õhtust kava ning seejärel tulime koju. Saime kodus nats puhata ja siis tulid külalised Gerda&Kata siia. Rääkisime juttu ja pikutasime vahelduva eduga, käisime poes ning kui sealt Sandraga tagasi jõudsime, hakkasime sättima. Lõpuks olime siin 7kesi ja ei taha ette kujutada, palju me jälle lärmi tegime. See-eest aga läksime kiiresti siit minema, sest Baywatch pidi Vaarikas kolmveerand kümme olema. Tegime seal oma kavaproovi ära ja tõmblesime ringi, kuni esinemised algasid. Vaatasime teiste etteasteid ning tegime enda oma, mis 3nda koha sai!! Võib rõõmu tunda, sest meie kava sai valmis samal päeval 45 minutiga. Pärast esinemisi tulime koju tagasi, läksime Marleeni&Cathyga Bristolisse, siis Vaarikasse ja lege pidu algas. Lege-lege-LEGE pidu oli. Hommikul me ei jaksanud ära rääkida...

Neljapäev natuke sakkis, sest meil oli kell 17:00 eksam. Mina pidin hommikul 9ks kooli ka minema, aga uppsi-deisi, ilmselgelt ma ei jõudnud, kui kell 6 alles koju sain. Kõik tsikid eelmine õhtu lubasid, et äratavad ja peksavad voodist välja ja teevad kohvi (mida ma ei joo) jne, aga see plaan kukkus tuimalt läbi, sest 6-st 4 tulid siis, esimene loeng juba läbi oli :D Ja ma lihtsalt ei kuulnud äratust... Noh, eniveis, see selleks. Pabistasin täiega, et nüüd on jälle pekkis mul selle inkaga ja pean kolmas kord ka veel tegema seda, aga huh ei. Kirjutasin õppejõule ja kõik oli ok, kuigi mu puudumisprotsent oli juba täis, aga ju siis halastati. Eelmisel aastal oli sama jama, et alatiiiiiii pidi see inka olema neljapäeva hommikul.

Aga õhtul oli meil eksam, milleks me väga veava näinud ju ilmselgelt polnud. Selles aines käisime ka kogu semestri jooksul ühes loengus ja eksami tegime 5 minutiga ära. Töö koosnes kahest osast, eelmisest aastast saime mõlemad osad ning üks neist oli ka sel aastal sama. Teine aga ei olnud, see oli väike supraiiiis, aga vast sain tehtud ka tolle, kuna oli üpriski loogiline ning üritasin ka nii mõelda niivõrd palju kui tol hetkel suutsin. Õhtul oli max level lebo kodus.

Reedel läksin kella kaheks ripsmetesse ning pärast seda Selverisse. Tegin tee-esitlust. Liptoni sidruni- ja ingverimaitseline tee. Minu kõrval tehti lihatoodete esitlust, nii et sain 2013nda aasta parimat verivorsti süüa :D Minu esitlus läks kiiresti, inimestele üldjuhul maitses see tee, aga kui ise proovisin, oli selline tunne, nagu oleks pipart alla neelanud. Jõhkralt spicy ja ingverine, aga ilmselt väga hea külmarohi! Õhtul pidi meile Riinu vend Taavi öömajale tulema, seega sain sealt temaga koju. Jutustasime siin Taaviga, vahepeal käis korra Martin ja rohkem me midagi ei teinud. Taavi läks poole öö ajal välja, meie magama. AAA!! Meil ei läinud kraanist enam pikka aega vesi alla ja keegi mainis seda, mille peale Taavi läks ja tegi selle korda :D Me muidugi teadsime, miks ei lähe vesi alla, aga kes see tüdrukutest kraani lahti võtma hakkab?!? :D

Laupäeva hommikul pool 9 saatsin Marleeni ära, hiljem läks ka Taavi mõningate takistustega ning siis oli kell juba 11 ja oli plaan õppima hakata. Sandra hakkaski, mina aga jäin uuesti diivanile teleka ette magama. Ärkasin poole 2 ajal ja hakkasin ka õppima maailma turismigeograafia eksamiks. Kui Sandra oli 5h ära õppinud, avastas ta, et ta ei olegi eksamile reganud, mis tähendab, et ta ei saagi seda homme teha. Oh seda pettumust tal, et 5h tühja õppis :D Homseks peavad olema selged kõik kaardid (riigid ja pealinnad), v.a. Aafrika ja siis kõik muu, mis maailmas olemas on. Nt ma pean teadma peamisi sadamaid igal mandril, Vaikse ookeani idaosa kliimat ja et Colorado asub Yucatani poolsaarel, et Kanadal on maailma pikim rannajoon, et Lõuna-Ameerika kuiveim kõrb on Atacama kõrb, et Sahara kõrb laieneb liigse karjatamise tõttu, et Darling ja Murray jõed asuvad Austraalias, et Kaljumäestik asub Briti Columbiast Kanadas New Mexiconi USAs, et Amtrak on USA raudteeliin ja ausalt, ma võikski selliseid fakte siia kirjutama jääda. Materjali on lihtsalt sitaks!!
Kui Hiiumaal olin, siis rääkisime Karinaga tatiaegadest ja ta ütles, et tal peaks küll mingeid pilte olema ja et oli kunagi ka video, kuidas me koeraga ratsutasime jne. Täna saatis siis sellise pildi mulle :D

Homme jään Pärnusse üksi, Sandra läheb koju. Samas peaks Helerin varsti tagasi tulema. Ellar, kuna sa tuled?? Hommikul käin eksamil ja pärast eksamit lähen töövestlusele Kuursaali. Nats hirmutav, pole enne vestlusel käinud. Loodan seda tööd saada, sest mul on endiselt liiga palju vaba aega ja eriti veel nüüd. 11 veebruar algab alles kool. Mida ma küll teeksin selle vaba ajaga? Ja kui toda ei saa, siis ehk proovin Rosie töö ära.

Õpin hetkel edasi ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar