reede, 27. detsember 2013

jõuluküte

Tartus väga palju niisama olla ei saanudki, pidin kõik päevad igalpool ringi käima või siis lihtsalt midagi tegema. Olin kodus, käisin linnas asju ajamas ja kohe tuli meelde, kui palju inimesi ju näeb kas või ühe tripiga Lõunakeskusesse. Eriti veel see, et olid peaaegu pühad ja rahvast nagu murdu. Käisin tädi juures jutustamas, pilte vaatamas, vahukat joomas. Käisin surnuaias vanaemal-vanaisal külas, mängisin kodus vennaga... Sai omale dream gifti, legodest politseijaoskonna. Musutas karpi suurest õnnest ja ei suutnud ära uskuda, et jõuluvana lõpuks selle kuuse alla tõi. Reis-ümber-maailma-mäng oli silmapilkselt ära unustatud, mida me enne mängima pidime, ja hakkas üks legotamine pihta. Karbis oli 9 kotitäit legosid ja see hunnik oli ikka korralik. Arvasin, et see jaoskond tuleb ka hiigelsuur, aga ei tulnudki... lihtsalt detaile oli metsikult. Politseiautod, politseinikud ja pätid, garaažid, 3 korrust koos kõige vajalikuga jne. Kella 4 ajal alustasime ja 7ks saime valmis. Vahepeal võis kiirelt jõulusöögi ära süüa ja siis pidi edasi nuputama. Ise ka kinkidest ilma ei jäänud.

25ndal tulin ma Sannutsiga Pärnusse ära. Saime bussijaamas kokku ja panime bussi viimasel istmel leboländi 3ks tunniks püsti ja vaatasime filme. Õhtul oli meil plaanis Bussi minna ja läksime poodi, et midagi osta, aga oi ups.. Porta oli kinni, CityAlko kinni, aga vana hea Jussin Viinakauppa oli lahti. Jutustasime natuke ka oma lemmikmüüjannaga seal ja tulime koju, vaatasime bussis poolelijäänud filmi lõpuni. Hiljem läksime Bussi, kus esinesid endised bedwettersid oma mingi megakavaga. Joosepil oli nt lilleline trikoo seljas :D Kõik nad panid hullu lihtsalt. Vahepeal tembeldasime kodu vahet ka ja saime uusi sõpru ning lõpuks jõudsime varahommikul koju. Kui me Pärnusse tulime, siis meil oli nii palju jõulunänni ka siin - kommi ja šokolaadi ja mida iganes. Nüüd juba on natuke vähemaks jäänud :D

Nüüd on nii, et olen kaks päevakest veel Sandra ja Marleeniga siin ja siis Tartusse tagasi. Teeme kaks päeva natuke tööd Sandraga siin. Seega, ehk kirjutan veel sel aastal. Võiks ühe kokkuvõtte aastast teha ju ;)
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar