teisipäev, 15. oktoober 2013

oi ups, blogi.

Alustama peaks vist kolmapäevast. Kolmapäeval oli meil asjatamisi nii palju, et kool ei mahtunudki enam meie graafikusse. Koristasime kodus, käisime poes, käisime rebastepäeva koolis vaatamas ja tegime muid tähtsaid ja vähemtähtsaid toimetamisi kodus. Poole kuue ajal tuli meile korterisse palju-palju rahvast - Markko, Stef, Gea, Mariliis, Kadri, Gerda + meie 4. Võtsime viimased tuurid tunni ajaga ülesse ning seejärel suundusime kooli ette, kust kell 7 buss Sindi forelli sõitis. Jõudsime kooli liiga vara, seega istusime koolis sees natuke ja seejärel tõmbasime Pärnust jeed. Kogu tee sinna möödus rängema laulmise (karjumise) saatel ja oi kui lõbusalt. Kuna me läksime viimase bussiga, siis oli kogu rahvas juba kohapeal kohal ja pidu käis. Seekord oli maja päris palju suurem ja kahekorruselise peoalaga, kuid seekord ilma basseinita. Selle tralli kohta seal ma ei oskagi muud öelda, kui et kõik oli väga-väga äge, need tunnid seal möödusid väga kiiresti, kõik panid väga kõvasti möllu, muusika lõhkus, jook voolas...


Mis sellest edasi sai, kui me sealt ära hakkasime tulema, ei saa ma küll kirjutada. Seda ei kannata blogisse üksikasjalikult kirja panna, sest tegu on siiski avaliku blogiga ja mul pole kontrolli selle üle, kes seda loevad. Oeh aga... Muidu pärast Sindit liiguti Vaarikasse ja jumal-teab-kuhu-jalad-viisid. Ja see oli jälle aastapidu, juhuu. Minu ja Santsi pidu lõppes reede hommikul, Marleen&Helerin lõpetasid õnneks varem. Reede päeval käisime Sweet Rosie's lõunatamas ja vaatamas, kuidas Helerin&Martin tööd teevad, õhtul olime Santsuga vaikselt kodus ja läksime õigel ajal magama. Ülejäänud kamp käis väljas. Siin on see magamamineku rütm ka täiesti sassi läinud. Täiesti tavaline on, et kell 2 öösel me veel teeme midagi või tšillime kuskil. Ja hommikul ärgates oleme megaväsinud. Ja siis magame veel päeval ka.

Laupäeva hommikul käisime Sandra&Marleeniga turu peal. Mõte tuli minu poolt, sest ärkasime 10 ajal ülesse ja õues oli nii soe ja ilus päike. Ja niii tahtsime miskit teha. Läksimegi turule, omg kui mõnus oli turul käia, müüatega juttu rääkida, koduaia õunu osta, kodus tehtud rosinakohupiima, värsket kurki ja tomatit. Oh my! Tõesti oli ülimõnus. Tulime koju suurte poekottidega ja olime nii rahul, et käisime. Õhtuks tegime endale Caesari salatit ja jõime fäänsilt veini kõrvale. Õhtukese tsillisime netis ringi tuulates, Gerda-Kadri käisid meil, käisime korraks Martinile Rosie taga seltskonda pakkumas ning tulime kodukesse tagasi. Kui Gerda-Kadri ära läksid, jäi meil korteris vaikseks ja läksime magama. Ma piinliesin täielikus unetuses 2h tundi voodis. Seejärel otsustasin läpaka lahti võtta ja natuke muudmoodi seda aega veeta. Lõpuks jõudis isegi Helerin töölt koju (u poole 3 ajal), Sandra ärkas ülesse. Ajasime juttu kolme ajal öösel (norm ju) ja lõpuks hakkasime veel The Killerseid ka vaatama. Mingi aja pärast jäin üksi diivanile ning kella nelja ajal jäin magama. Lõpuks!

Pühapäeva on raske meenutada... Usun, et olime lihtsalt kodus, lugesime oma raamatuid, vaatasime telekat, magasime, olime netis ehk siis lihtsalt chilläääxisime. Kindel on see, et keegi meist ei õppinud. Meil on see probleem ka, päris suur isegi. Ma ei tea, kas see on Hispaania süü või mis värk on, aga õppimisega praegu väga hästi küll pole. Ei taha sellest kirjutada pikemalt, muidu tekivad rämedad süümekad. Õhtul oli meil igastahes näosaate vaatamine Martini juures. Pärast seda vaatasime filmi ka, aga uni tuli peale ja tulime enne filmi lõppu koju.

Eile käisime heaolufilosoofia aine raames Pärnu haiglas heaoluosakonda tsekkimas. Eenok oli hea kursavend ja tuli võttis meid peale ja tõi pärast tagasi ka. Istusime autosse ja muusika lõugas :D Kõik oli maru ergas kohe. Tegime ühe loengu aja seal haiglas trippi ning pärast seda tulime koju ning oligi kogu esmaspäev kooliga. Õhtul tuli kõne Taurilt, et joou, ilm on ilus ja Eenokil on auto ja vessar, lähme vesikat tegema. Sõitsime Reiu randa 5kesi, kuhu pleedid maha laotasime ning tõmbasime apelsinivessut. Õues oli ülimõnus õhtu, päike paistis, soe oli ja vaatasime päikeseloojangu ka ära. Kui tagasi linna tulime, helistas Marleen, et läheb Martini juurde ja sinna läksime me ka. Kaua ei jaksanud olla, sest me tahtsime kodus Supermodelli vaadata ja õppida oli vaja. See saade kommentaare vist ei vaja :D

Ja jõudsingi tänasesse välja. Veel 30 minutit on teisipäeva. Ja juba on kolmapäev, mida helli, nädal alles algas ju?!? Täna käisime rahanduse praksis, kus lahendasime ülesandeid. Pärast seda oli pea nii väsinud nagu mul oli tavaliselt pärast rasket mata kontrolltööd vm. Ja kas me midagi muud asjalikku täna tegime? Mkmm, ei.

Oeh.. kirjutan varsti jälle ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar