esmaspäev, 7. oktoober 2013

nädalavahetus

Istun praegu heaolufilosoofia loengus ja mõtlesin aega targasti ära kasutada, seni, kuni me kõik siin üksteise järel oma kodutööst kokkuvõtteid suuliselt tegema peame.

Kolmapäeval oli meil kõva karaokeõhtu enne Vaarikamusi. Lärm oli meil korralik, rahvast oli palju ja nalja-naeru veel rohkem. Klubis läks tants ja trall edasi. Neljapäeva hommikul oli maruraske 8 ajal ärgata, aga siiski, ärkasime üles ning läksime kooli. Tegime ettekandeid ning õnneks oli vaid 2 loengut. Saime kiiresti koju tagasi, käisime söömas ning läksime magama. Õhtul olime ilmselt telksi ees keras raamatute ja läpakatega. Reedel oli koolis ikka väga-väga vaikne, aga mulle nii väga meeldis reisikorralduse praktikum. Tegime kahes praxis ülesandeid. Pidime koostama erinevate ülesannete puhul hinnapakkumise ning seda kõike Excelis. Excel pole üldse kohe mu lemmik statistika ja andmetöötluse aegadest, aga reisikorraldust oli seal kerge teha. Ei pidanud väga palju trikitama. Teise poole reedest vist veetsime kodus ja natuke ka linnas käies ning õhtul läksime Bedwettersi-Joosepi Bussi. Algul mõtlesime, et ei lähe kuhugi, sest siis on laupäev ka raisus, aga samas... Pärnu kohta oli VÄGA palju attendijaid, nii et mõtlesime, et no lähme ikka. Hea mõte oli minna, hästi veedetud õhtu oli! Esines seal mingisugune räppar, toimus miljon kaklust, aga seltskond oli fun ja seega oli seda ka õhtu.

Laupäeval käisin ripsmetes, siis käis meil üks tore külaline Martin näitamas oma apelsinitrikki :D Rääkisime juttu ja heietasime eelmisest õhtust ning kui ta ära läks, hakkasime õppima, sest kuskilt tekkis plaan, et võiks jälle välja ju minna. Kooli aga ei saa ju ära unustada, seega õppisime ja siis lubasime õhtul endil jälle välja minna. Käisime Vaarikas retropeol, mis oli maailmakõigemõttetum pidu ever, aga samas oli meil ikkagi jälle lõbus. Kogu seltskond oli 35+ ja retromuusika käis. Polnud just eriti meie cup of tea, aga samas oli see ka nagu ainuke koht, kus olla. Koju läksime päris varakult, aga tanstu vihtusime ikkagi oma paar tundi ära.

Pühapäeval, eile, midagi väga asjalikku ei teinud. Käisime korra Heleriniga Portas, et energia sisse saada ja siis koju õppima minna. Eilne motivatsioon oli õppimiseks õhtune näosaate ühisvaatamine. Pingutasin veel viimase minutini oma esseega ja kui see valmis sai, siis turbokiirusel püsti ja välja! Käisime Martini criibis nöosaadet vaatamas, pärast vaatasime hangoveri3ndat filmi, tegime nalja, käisime Statis ja läksime koju. Sellest pidi meil nüüd traditsioon saama ja no samas võiks ju jaaa. Mulle ühisvaatamised meeldivad, saab koos naerda ja kommenteerida :D

Nüüd olen omadega kooli raamatukogus. Loeng oli lihtsalt kohutavalt igav, klassi oli kohal 1/5 ehk... Ootame kella 1ni, siis hakkab reisikorraldus. Vähe põnevam ehk ;)


Vahel ikka mõtlen endiselt Hispaania peale... :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar