kolmapäev, 23. oktoober 2013

Mañana vamos en Tallinn!

Teen veel kiire ja lühikese postituse enne, kui ma siia ilmselt enne esmaspäeva midagi ei kirjuta. Lisan veel ühe pildi ka, mis meist Vaarikas tehti.

Homme hommikul on meil heaolufilosoofia aine raames kokkusaamine kell 9 Sweet Rosie ees. Õppejõud teeb ühtlasi ka giiditööd Pärnu linnas, seega teeb meile ka. Jalutame Rüütli tänaval, selle kohta pidi olema ka ikka ajalugu omajagu, sest see tänav on ju ka Pärnu peatänav! Ilmselt jalutame veel natuke ringi. Igastahes, kui see kõik läbi saab, tuleme koju, pakime Marleeni & Sandraga asjad ning sõidame Geaga pealinna!!

Oleme Tallinnas neljapäevast pühapäevani. Meil on nii päevadeks kui õhtuteks juba päris palju plaane. Neljapäeval lähme vaatame Solarises, kuidas Eestis üritatakse Guinessi rekordit maailma suurima kohukese ehitamisega teha. Reedel teeb Marleen (sest tema elab meil pealinnas) meile korraliku turistika tuuri Tallinna vanalinnas. Õpime turismi, oleme turismitudengid, meile meeldib turism ning reedel oleme totaalselt turistid!! Õppejõud pani juba kevadel meile südamele, et me Tallinna vanalinnas ära käiks (ja ikka korralikult!) ja nüüd lähemegi. Käime kindlasti must-be söögikohtades ka. Laupäeval käime ka veel kindlasti mingites lahedamates kohtades (nt sekkarid, sest need on Tallinnas üliiüliiiägedad ja Marleen teab ka vingeid kohti). Ja igal õhtul, kõik need kolm õhtut-ööd, veedame linnavahel kõige ägedamates kohtades, mis Tallinnas eksisteerivad.

Kui sellelt tripilt kunagi tagasi jõuan, siis kirjutan täpsemalt, kus me käisime, mis me nägime, mida tegime ning kuidas üldse kõik tegelikult välja kukkus.

Praegu aga on meil tudengikolmapäev ja Vaarikamusi! Seega, Ciaaaaaao :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar