teisipäev, 22. oktoober 2013

helõu

Laupäeval tulin Tartust ära Pärnusse. Õhtul oli meil väike peoõhtuke Vaarikas. Mariel tuli enne seda meile, saime teada, et ta on täitsa korralik laulupliks :P Nikolaist läksime Vaarikasse ning poole õhtust veetsime seal. Mingil hetkel tulime koju ning siis läksime Maritni juurde. Tegi hommikul üllatuse pannkookidega!! Olime vist natuke amazed selle üle. Oli käinud kell 7 hommikul veel Statoilis piima järel, haha :D Tulime sealt koju, mina läksin magama ning õhtul ärkasin alles üles. Seejärel läks üheks kodutööde tegemiseks ning õhtul oli jälle pundiga näosaate vaatamine Esplanaadi tänaval. Hoidsime valimistel ka natuke silma peal, aga ikka kukkus sellest taaskord üks kräpp välja. Kuigi ei ela Tallinnas, ei käi ka seal tihti, siis ikkagi... niiii kahju, et see sama Etsu jälle järgmised 4 aastat seal seda linnapea tooli nühib.


Eniveis... Esmaspäeval käisime natuke koolis, saime hea töö eest kiita ning kodus läks õhtul rängemaks kodutööde tegemiseks. Seda sellepärast, et lükkasin nende tegemist võimalikult õhtusse. Vaatasime tippmodelli-saadet ka ja no see saade!!! Kvaliteet on sellel null, aga noh, nalja ju saab :D

Ja täna, peaaegu on veel teisipäev. Ei juhtunud mitte midagi erilist. Käisime koolis ja meil oli maailmanaljakaim seminar. Mitte sellepärast, et seminar oleks nalja pakkunud... Seda tegi keegi muu :D Täna tuli Santsu õde ka meile külla, käisid Steffis ja vaatasime õhtul tõsielulool põhinevat tsunaamifilmi. Kuidas 5-liikmeline pere, kogu pere!!, selle üle elas. Väga hea ja väga kurb film.

Homme on meil Vaarikamusi kolmapäev ning neljapäeva hommikul saame õppejõult natuke Pärnu linna ekskursiooni. Pärast seda pakime kotid ja.... TALLINN!!!

Leidsime eile Calella piltides tuulates selle...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar