kolmapäev, 2. oktoober 2013

hakkan korralikult blogima my ass...

Aga nüüd hakkan!

Reedel oli meil peoõhtu. Päeval saatsime Marleeni kodust ära ning jäime Sandraga kahekesi nädalavahtetuseks siia. Õhtul tulid Gerda&Kadri meile ja võtsime siin hoogu, et Bussi minna. Mängisime Bussijuhi mängu, tegime pilte, sättisime lõpmatult ja jutuvadin oli ka meeletu meil korteris. Bussis tuli selline hoog kõigil sisse, et jooohaidi. Armsaid sõpse oli ka klubi täis ja noh, chillisime seal päris kaua. Kui koju jõudsime, siis ilmselgelt ei saanud ikka pidama ja õues võis juba peaaegu valge olla, kui sliipi läksime.


Tiim OtepäääääHommikul ärkasime väga-väga vara üles ja alustasime eilsest ja kõigest muust rääkimist. Kella 12 ajal läksid pidulised meie juurest ära ja natuke tukkusime edasi siin ning siis läksime Santsiga raamatukokku. Mõtlesime, et tõmbame mingi filmi seal läpparisse, aga ei hakanudki tõmbama. Sandra käis niikaua raamatuid valimas ning ma pidin naeru kätte ära surema, kui nägin, mis ta valinud oli. "Minu elu Saddamiga" (Saddam Husseiniga), "Lahendamata Eesti mõrvalood" ja veel mingid lahendamata välismaa kuritegude raamat. Ja 3 filmi võttis ka - "Nukitsamees", "Mäeküla piimamees" ja "Põrgupõhja Jürka". See vist ei vaja kommenteerimist. Tegime kodus süüa ja lugesime raamatuid ning siis panime Jürka-filmi ka käima, aga ei suutnud seda pikalt vaadata, sest no... ikka väga igav oli. Vaatasime lõpuks "The heat"-i, mille raatsisime netipulgaga tõmmata. Vahepeal tuli Gerdz ka jälle siia, sest mõtlesime välja minna, aga siis mõtlesime ümber ning ta läks koju ja meie magama.

Pühapäeval tuli Marleen tagasi ning õhtul hakkas meil karaoke siin. Ühendasime läpaka telekaga ja panime youtube'i röökima ning röökisime ise ka mingi 2 tundi. Õhtul hiljem tuli Helerin ning siis rahunesime maha ja olime rahulikult. Õppisime natuke lootusetut rahandust ja arutlesime, kuidas sellest ainest läbi saada, sest oma teadmistega me ilmselgelt seda ainet ära ei tee. Ja kui me arutlesime selle üle, olime kõveras... Hommikul tuli veel koolis ka naer peale.

Esmaspäeva hommik algaski rahanduse seminaridega ja peale lõunat oli inimene&looduskeskkond. Ja seda viimast ainet oli täiesti võimatu kuulata, sest kui õppejõud on klassi ees näoga ja hoiakuga, et hakkab kohe ära surema ja kui tal ükski näolihas ei liigu, hääletoon ei muutu ja räägib ÜLIigavalt kuiva teooriat, seejuures sõnu kas või tuimalt 4 korda korrates (ja see teooria muidu ehk ei olekski nii igav), siis ega ikka teise loengusse me enam ei jäänud küll. Õhtul saime oma sommidest omanikega Portas kokku ning käisime võtsime Elioni ja neti paketi, tegime tähtsa diili LHV ühe kutiga ja ostsime veel mingi skartjuhtme ka, mida meil siin ei olnud ning mida oli vaja, et telks tööle saada. Täiega asjaajajad olime Sandraga ja väga asjalik tunne oli ka. Õhtul tuli lambist idee välja jooksma-tšillima-niisama-tõmblema minna ja läksimegi Santsiga. Käisime igalpool ringi, otsisime õunu, käisime pargis kiikumas ja turnimas ning lõpuks läksime Bristolisse Cathy juurde ja kurtsime, et tahtsime koduõuna kuskilt saada, aga ei leidnud. Ta õnneks teadis ühte aeda, kuhu oli kastiga õunad välja pandud ja sinna veel õhtul jalutasimegi. Õunu saimegi ja ülihäid!!

Teisipäeval käisime koolis majandusarvestuses ja heaolufilosoofias, lõuna veetsime Vikbumis ning pärast kooli driftisime veel Markko ja Stefuga koju ka. Õhtul vaatasime perekondlikult telksi, lugesime raamatut ja chillääksisime, sest täna...

Kolmapäev oli meil vaba!! Täna tuli jälle lambist idee, et oh lähme hüppama ja no nii tegimegi. Hullasime tunnikese batuudikeskuses, tulime koju, läksime Heleriniga solli (sest me ei taha, et Hispaania jume nulli läheb) ja käisime poes, tulime koju ja tegime süüa. Mina tegin oma pasta suhkruga, sest soolatopsi oli suhkur pandud. Norm... Sõin seda ja siis ütlesin, et krt, magus nagu oleks ja oleks nagu pigem suhkur. Ja no nii oligi! Nüüd kuulame muusikat, varsti vaatame "Kodus ja võõrsil", siis hakkame laulma ja õhtul lähme peole, sest tudengikolmapäev ju on!!! :)

Mulle niiiiiiii meeldib, mis emotsioonid meil siin on!!
3vs1 ehk matame Barbi vahukommide alla!!! Ei olnud väga tore :D
Mmuah!
Pean veel mainima, kuidas meil siin nii tšill olla on. Meil vist ei möödu tunnikest ka ilma naljade ja naermisteta!! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar