teisipäev, 8. oktoober 2013

cocoloco

Ei olnud eile see reisikorraldus sugugi targem loeng. Õppejõud rääkis vaid endast ja oma ettevõttest. Teist loengut me otsa ei teinudki, vaid lasi meid varem koju ära. Kodutööd tegema, haha. Mingiks kodutöö tegemiseks meil ei läinud, vaid käisime hoopis poes ja tulime koju süüa tegema. Pärast seda võtsime raamatud kätte, aga kohutav-kohutav uni tuli peale. Kuna ma öösel ei saanud üldse magada, siis tuli see sliip üpris pikk. Vaatasime rahulikult telksi, lugesime raamatuid, tšättisime... kuni tuli Martin meile maja ette. Läksime välja ja rääkisime päris pikalt juttu ning jõudsime lõpuks oma jutuga sinnamaani välja, et "aga lähme Cocolocosse. LÄHME!!" Cocoloco on siin Rüütli tänaval asuv karaokebaar, mis on täpselt Bristoli all. Ja Bristol on koos Sadama Villaga need kaks hotelli-hostelit, kus enamik üliõpilased elavad. Tulimegi tuppa, panime valmis ning läksimegi välja. Esmaspäeva õhtul! Läksime Bristolisse ja kutsusime veel rahvast endaga kaasa tulema ja tšillisime seal natuke ringi ning läksime allakorrusele ning Cocolocosse. Ilmselgelt oli baar pm tühi, aga meil....oh, meil... oli nalja kui palju. Laulsime nt nii-kuum-on-tunne laulu, barbigirli laulu jnejne. Ja kui me ei laulnud, siis me tantsisime. Möllasime vast u 1,5 tundi tühjas Cocolocos :D Koju igaljuhul tulime tagasi vist u poole 2 ajal ja ilmselgelt und polnud! Mõtlesime, et võtame raamatud kätte, need toovad alati une peale. Santsil tuligi, aga me Marleeniga ikka täiesti energiat täis. Lõpuks läksime magama peaaegu et poole 4 ajal. Päris ull.

Täna käisime koolis reisikorralduse praksis, kus tegime jälle samalaadseid ülesandeid Excelis nagu reedel. Tekkis aga väike muudatus praxidesse sisse ning kuulasime vahepeal terve loengu aja ühe Egiptuse mehe juttu Egiptusest. Seda filmiti ka audikas ning kanti ka live'is üle. Kahjuks oli see meie jaoks maruigav... Kui koolist poole 5 ajal saime tulema, käisime Santsiga raamatukogus. Viisime vanad raamatud ära ja võtsime uued asemele. Tulime koju ja ütlesime Marleenile, et lähme Hessi. Marleen ütles Geale ja käisimegi seal ära. Nüüd tulime koju ja ootame homset...

Homme on meil kolledžis repsudepäev. Nende retsimine ning õhtul terve aasta kõige suurem pidu. Me ei jaksa ära oodata!! Pidu on Sindi forellis ning öösel aftekas Vaarikas. Sellest tuleb aasta möll!!! Saan vist endale kuu lõpus tudengivarju ka järele jooksma. Vingeeee.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar