neljapäev, 23. mai 2013

3 päeva...

Ma peaks praegu õppima Eesti turismigeograafiat, khmk, oleks pidanud juba ammu-ammu õppima. Mul on täna(reede on juba, kell on 1 öösel) eksam ja ma olen õppinud... mitte midagi. Okei, aga...

Teisipäeval jätsin Otepääga hüvasti ning tulin Pärnusse. Kolmapäeval oli vaja natuke koolis käia ja rohkem muud midagi. Õhtu panustasin õppimisele ning see enam-vähem nii läks ka. Kuna täna lendavad 2 tüdrukut siit ära Barcelonasse, siis eile oli nende ärasaatmispidu ja niisama pidu ka. Kuna mul reaalselt oli palju teha, ütlesin peost ära. Mingi hetk aga läksin toast välja ja nii kui mind tähti tuli jouuuu, tule peole. Vastu vaidlemise
varianti nagu ei olnudki :D Mängisime pinksi, rahvas liikus aiast sisse ning siis tuli mõte edasi minna. Üks kolledži poistekamp elab siin suht lähedal ühes majas (populaarne peokoht igal kolmapäeval) ning läksime sinna, sest mul ei olnud lihtsalt enam muud varianti. Pigistasin silma kinni ja läksin ka. Tagasi jõudsin päris kiirelt, 2 ajal.
Neljapäeval oli statistika&andmetöötluse eksam. Oli variant, et mõjuva põhjuse korral võib eksami ka kodus teha, ei pea kooli minema... Okei, mõtlesime Tauri&Eenokiga, et miks mitte seda varianti kasutada. Leppisime kokku, et lähme Eenoki juurde eksamit tegema. Saime linnas poole 2 ajal kokku, käisime Hessis, CityAlkos (lemmikpood :D) ja läksime. Eksami kõrvale oli päris hea karastusjooke juua, ei olnudki eksam nii õudne, kuigi ikkagi oli see suhteliselt jube :D Aga kuna Tauril oli juba tehtud, siis ta aitas selle meil ka ära teha. Tänu talle me selle tehtud saime (tõenäoliselt). Koolis ma oleks lolliks läinud, mitte midagi poleks lihtsalt osanud. Tegime eksamit kokku pea 2 tundi. Pärast seda hakkasime arutama järgmise eksami üle ja et ei viitsi õppida jnejne. Kuna ilm oli ilus ja hea meel, et stati kaelast sai, mõtlesime, et aga ärme õpi. Teeme parem midagi muud. Ja sellest ideest sai see, et läksime Tauri juurde grillima :D Naiss. Ülejäänud õhtu praeguseni mööduski seal :D Vahepeal kutsusime Henry ka sinna ja oligi selline mõnus õhtuke.
Täna üritan hommikul kuidagi üles ärgata, siis lähen eksamile ning pärast seda hakkan pakkima ja sättima ja koristama... Ja siis ongi tsau-tsau Pärnu :)

Nüüd aga reaalselt hakkan õppima, praegu ikka väga viimane aeg ja õnneks pole und ka. Kell on 1:17... jõuab veel :D


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar