esmaspäev, 29. aprill 2013

4 nädalat, 28 päeva

Reede hommikul lipsasin kiirelt koolist läbi, meid oli kohal päris vähe. Pärast loengut läksin bussijaama ning viiepooletunnine kojusõit algas. Bussisõidu teine osa läks meil S-ga päris lõbusalt, kuna kaks 'ägedat' kutti tulid peale ja üks neist lihtsalt ei väsinud mind vahtimast. See oli niiiiii kuradi häiriv ja samas ma lihtsalt ei saanud aru, kuidas keegi üldse tuleb mõttele nii teha!? Kuna kõvasti rääkida ei saanud, siis kirjutasin S-le, et no täiesti pekkis on. Tema soovitas mul talle 'tsau' öelda ja nii meie jutt läks edasi :D:D Kuid ei.. ei saanud õhtuks kutti :D

Õhtul läks mingil hetkel väga-väga kiireks ning ma täiega ruttasin välja. Konsumi juures nägin juba Markust&Elmarit, siis jalutasin Marju juurde ja rääkisin temaga natuke juttu, kuni Keili&Taivo tulid ja mu peale võtsid. Käisime Maximas ning läksime sealt 3e autoga peole. Koht oli jälle Triinul nii hea valitud. Maja oli nii mõnus ja väljas oli ka, kuid lihtsalt päikest polnud. Muidu oleks ikka totaalselt perfect olnud! Õhtu oli üliäge, tegelikult üliiiiägee. Alguses oli vähe vaiksem, kuid kui rahvas pealinnast kohale jõudis, hakkas peoks kiskuma. Tegelikult polnud peol midagi sellist, et keegi hoiab kellegagi kokku ja inimesed, kes üksteist esimest korda näevad, ei suhelnud. Kõik oli täiesti vastupidi! Tegime VÄGA laheda tutvumisvooru, mis võttis üpris palju aega, sest vahepeale tekkis nii palju muud juttu ja nalja, kuid pärast seda oli õhkkond veel vabam ja kõik olid veel rohkem omad. Üliülifun õhtu oli ja etteruttavalt võin öelda, et kogu see pidu oli seda. See on ka nii hea, et kõik vanad klassivennad-õed ei tundu üldse nagu oleks endised... vaid nagu poleks vahepeal midagi muutunud. Kõik on endiselt samamoodi, keegi pole jäänud kaugemaks ega midagi. Ja endiselt on alles omad naljad... oh, see on ikka nii hea!

Öösel läksin koju ning hommikul juba tööle. Kuna väheke magasin, siis kõige hullem polnud. Õnneks sain nii räägitud, et pühapäeval minema ei pidanud.... kopp oli tõesti ees. Õhtul läks pidu edasi. Kuskil 10ne ajal jõudsin tagasi majja ja pidu jätkus. Käisime ka Comebackis, kuhu me jõudsime natuke liiga vara, sest klubi oli täiesti tühi. Meie jaoks oli see tavaline, kuid tallinna omadele vist mitte :D Aga siis mõtlesime, et küll tuleb rahvas ja kui juba oleme siin, siis ei passi niisama tühja. Läksime tantsima ja kõik oligi lõbus. Seeeeee oli niiiii naljakas, et muusika mängis ülivaikselt ning isegi kaugelt sai üksteisega normaalselt rääkida. Kui DJ pulti kõndis, ütles Triin talle, et vabandust, kas muusikat kõvemaks saaks. Seejärel pm hõikas kergelt talle, et natuke veel.... See oli nii haige :D Õnneks pärast seda me enam ei kuulnud üksteisega nii hästi rääkida. Klubis olime u 2 tundi ning pärast läksime majja tagasi. Jaaaa jälle läks pidu edasi! Vinge pidu, vinged inimesed ma ütlen!

Teine õhtu oli ilgem laulumaraton. Kui sinna jõudsin, siis tuli kohe, et "Stella pole meie 'I'm not a girl, not yet a woman' versiooni kuulnudki" ja läks lauluks. Kõik paremad laulud said ära lauldud :D Oeh... no lihtsalt 5+ oli kõik.

Kuna Triinu sünnipäeva oli kogu nv täis, siis täna ma ei saagi minna Öölaulupeole, sest ma lihtsalt ei jõua muidu enda asjadega järje peale. Neljapäeval on jälle eksam... Wuhuuu. Pildid ja videod on liiga ilusad, et neid siia panna :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar