teisipäev, 12. märts 2013

Huh. Mul oleks siia nii palju pilte panna, kuid tehnilistel põhjustel, hahaaa, ma ei saa panna. Sellepärast olen ka kirjutamist edasi lükanud, aga rohkem ei lükka. Eelmisel nädalal sain siis oma sportsdirecti paki kätte ja need naikeriiid on nii ilusad ja täpselt sobivad. Ülisupersuper!!! Kell oli ilus roosa, ainult et patarei on juba tühjaks saanud. Ja see roosa meigikott on ka ilus. No kahju on, et pilte panna ei saa, nii palju põnevam oleks.

Eelmise nädala kolmapäeval saime õhtul osadega köögis kokku ja siis täiesti lambist ütlesin, et aga lähme klubisse. Ja vastus oli "davai!" Käisin esimest korda Vaarikas ära. Vaarikas oli enne Bravo, aga Bravo pandi kinni, uus omanik ostis ära, muutis natuke sisustust ja pani ööklubile uue nime. Väga palju klubis muutunud ei ole... Baari koha peal keerutab hiigelsuur vaarikas, natuke on diivaned juurde toodud, natuke on roosat rohkem. Ja kui kolledžist keegi klubis ei käiks, ei käiks seal nädala sees küll kedagi. Villasse jõudsin 5 ajal, kuigi enne peole minekut ütles keegi, et "ah, ega ei pea ju mingi neljani jälle olema". Mhm, ei pidanud jah.

Reedel oli karaoketamine ja laupäeva õhtul oli Elmari sünnipäev. No johhaidiiiii.... ütleks nii, et kõik oli täpselt nii, kui pidi ja täpselt nii, nagu alati olnud on :D Ei mingeid üllatusi inimestelt, kes seal olid :D:D:D

Tegin praegu just majutuskorralduse kontrolltöö Moodle's ja uskumatuuu, aga tõsiii, üks aine on läbi. Kuu ajaga pole veel ükski aine läbi saanud, kuid ega see polegi mingi mahukas ka. Nüüd kui võtta maha 3 ainet, milles ma juba praegu tean, et eksamit ei toimu, on jäänud 7 ainet, milles eksam on. Võib-olla mõnes neis ka veel pole. Lihtsalt sellepärast mõtlen sellele, et kui me saame pileti 27ndaks maiks, siis viimane eksamipäev saab olla 24 mai, mis on ikka väga-väga vara. Ametlik sess on ju juunis ja me tahaks 24ndaks maiks ühele poole saada :D

Ja see pileti otsimine hakkab ka juba närvidele käima. Eile tahtsime netis piletid ära osta ja kõik oli juba tehtud, ainult et arve maksmisel ei lisatud arvele pagasihinda, kuigi see sai valitud. Por que nagu??? Ja siis jäi see jälle pooleli, täna pidime bookinghouse'i helistama ja küsima, mis värk on, sest ÜLIKIIRESTI lihtsalt vaja pilet saada.

Tsauki, teeninduskorralduse loeng ootab!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar