neljapäev, 14. veebruar 2013

roosa neljapäev

Nädalavahetus möödus täitsa okeilt. Reedel päeval töö, õhtul pidu. Väike karaoketamine oli jälle, möll oli päris vinge, rahvast oli niiiiiii palju. Laupäev samamoodi tööl, õhtul käisime Marilyga CB-st läbi. Olime max tund aega seal ning otsustasime ära minna, kui nägime, et kogu rahvas on 30+. Arvasime, et meil pole seal midagi teha :D Noh, mina igastahes nägin siiski live's Timmer&Tõrva ära, ent seda mitte, mida nad sinna tegema olid tulnud.

Ei jõudnudki plaanipäraselt pühapäeva õhtul Pärnusse, vaid esmaspäeva hommikul. Kuna nii üks kui teine õppejõud on haige, on loenguid ära jäänud ja ümber tõstetud. Reaalselt koolis käisin ainult teisipäeval ja kolmapäeval. Esmaspäeva õhtust on siin esimesel korrusel nett ka jamanud ja ikka suhteliselt kettasse ajanud, siis olen pidanud käima teise korruse trepil netis. Ja siis veel see tore jamake ka, et meie toa vannituba (loomulikult seal reaalselt vanni pole) polnud kuni tänaseni ka veel endiselt valmis. Sellest on juba 2 kuud!! Ja nad ise lubasid nädalaga kõik korda teha. Igastahes uksel oli auk sees, lage WC-s polnud ja kõik muu. Toa nurgas vedelesid akutrellid ja muud jamad, toa põrand oli sitane... Ja siis ma mõtlesin, et miks-miks-MIKS ma peaks siin elada tahtma?! Ütlesin omanikule, et vähemalt põranda võiks ju puhtaks teha, siis selle maja umbkeelne venelane tuli ja pesi ära. Tema on ka natuke selline... ma ei teagi, hirmuäratav?? Igastahes ta nohiseb ja häälitseb kuidagi imelikult, alati on aru saada, et ta on majas. Veidike õudustäratav näeb välja ka, noh, mulle temaga kokku puutuda ei meeldi :D Igastahes kui vahepeal see remont oli, siis oli omanik ka taara ära viinud ning esmaspäeval andis mulle selle eest 5€ ja šampuse. See oli isegi meeldiv üllatus, sest ma ei olekski tahtnud mööda Pärnut taarakottidega käia.

Koolis olen käinud sellises aines nagu majutuskorraldus. Eile olid ka juhtimise alused loengud. Õppisime täitma sellist tubade aruande lehte, kuhu paigutasime inimesi ööbima jne. Mul sellega reaalseid kogemusi ka, pole raske. Külastasime majutuskorralduse aine raames ka Pärnu Hotelli ja Lõuna hostelit, kus meile tehti väike tuur, räägiti, mida kuulda tahtsime ning näidati tube jne. Lõuna hostel on imelik koht. Alumine korrus kannab hotelli nimetust - toad on kõik ilusad, isegi sviit on ja kõik tiptop. Ülemine korrus on siis hostel, odavam. Sinna minnes oli küll hetkeks tunne nagu oleks Lasnamäe ühikas, mitte Pärnu kesklinnas... See ei olnud nagu KOLE-KOLE, aga see ei olnud nagu ILUS ka. Inetu. No Sadama Villa on ikka ilusam, kuigi see siin ka tavaline. Aga mööbel oli vana, koridor oli kõhe, WC-dušš koridori peal... vuhh. Kui õppejõud küsis meilt, et kas meil on küsimusi, siis oleksin tahtnud küsida, et kas seal kummitab ka. Ikka suht kõhe oli seal! A mu üks kursavend vist elab seal.
 
Pilt ei taha õigetpidi olla :(
Teisipäeval käisin ka Pärnu Keskraamatukogus, mis on vaid teiselpool Vallikääru. Lõpuks sain raamatu "Minu Hispaania", ent vaimustust sellest ei ole :) Igaljuhul, raamatuvalik, aaah, meeeeletu!!! Ma oleks tahtnud niiiiii palju sealt raamatuid võtta!! Ei anna lihtsalt Otepääga võrrelda, seal pole üldse midagi...

Tänasel sõbrapäeval... Oli koolis doonoripäev, olin juba valmistunud, kuid viimasel hetkel lõin ikkagi põnnama. Äkki-mul-hakkab-halb-ja-minestan mõtted tulid pähe ja siis otsustasin, et ei lähe. Eelmine kord ma käisin koos kursaõega, siis ei olnud kahtlustki, aga siis ei võimaldanud tervis verd annetada. Jään jälle järgmist korda ootama.

Homme läheme turismimessile Tourestile Tallinnasse ning sealt hiljem Lennusadama muuseumi. Tuleb üks erialaselt hariv ja huvitav päev :)

Ja tervitused Kaisale Inglismaale!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar