kolmapäev, 27. veebruar 2013

long time no see

Ma, oh, väga ootan kevadet. Lume sulamist. Tellisin omale sportsdirectist (minu arust) ülicooolid Nike'i jooksutossud ja veel nipet-näpet, mida jooksmiseks vaja on. Ent naikereid ootan eriti, pildil olid need küll nii ilusad. Ehk juba nädala lõpus jõuavadki, võiks küll. Pühapäevast saadik on päike paistnud, ilm on haigelt hea olnud. Kui lumi ka ära sulaks, oleks pööööööörfi. Ausalt tahaks jooksma juba.

Kooli poole pealt pole midagi muutunud ja midagi uut pole. Tiksun igapäevases loengurütmis ja kõik on okei. Eelmisel nädalal käisime Strandis. Mingi kaks tundi käisime seal ringi ja meile näidati tube (de luxe, suprerioreid, sviite, tavalisi twine jne) ning näidati ka ühe hotellitoa koristamist, et saaksime teada, mida toa koristamine endast kujutab jne. Kuna küsida võis kõike, hahaaa, siis ega me küsisime ka - loomulikult huvitasid meid 'leiud', mis tubadest on leitud, kuulsime päris huvitavaid jutte, mis hotellis kõik juhtunud/tehtud on. Strand on spaahotell ja seal oli wellnessi pool päris mõnuuuuuuus - palju väikseid toakesi massööridele, küünetehnikutele, juuksuritele jne. Ja Strandis on ka ööklubi! Klubi näeb väga vinge välja, kujundus ja kõik jutud on tasemel. Ainult et... klubis ei tohi käia Strandi töötajad. Seepärast pidime me ka korduvalt tehtud tööpakkumisele ära ütlema :D Hotell on muidu igati vinge, seal oli ikka tube, mis tekitasid wow-efekti ka. Mõnus.

See seltsielu siin Villas on ikka jumalast 0. Meil läheb juba kolmas nädal kooli ja siiani pole ühtegi pidu olnud. Sügisel polnud nädalat, kui pidu/istumist/käimist/üritust polnud. Ja see šampus seisab ka siiiani, juba 3ndat nädalat laua peal. Eelmine semester oleks ta seisnud max paar päeva. Kummituste loss on see siin, keeeeeeegi ei liigu, kedagi pole. Ah, ei tea. Jään nädalavahetust ootama.

Ja nüüd, et mu kolmapäevad tühjaks ei jääks, lähen vene keelde. Valisin selle, kuna Hispaanias ju läheb mul seda vaja ja et ka saaks vabaaine EAP-sid kaelast ära. Point on selles, et see on algajatele... nagu kõige algajatemale. Tõenäoliselt hakkab tähestikust pihta, ajeeee. Lähen käin täna kohal ära ja räägin ilmselt natuke ka õppejõuga ja kui ta arvab, et mul pole ikka üldse mõtet seal käia, siis tulen ära. Ja kolmapäevad, nagu ka reeded (aprilli keskpaigani), jäävad vabaks. Ajeee.

Kui Tourestil käisime, uurisime ka reisibüroodelt pakutavaid lennupileteid Hispaaniasse. Parim  pakkumine oli üheotsapilet 160€, mille sees on 24+8kg pagasit. Hommikul kell 7 Tallinnast paar tundi Frankfurti, seal mingi 3 tundi aega järgmise lennuni ja siis paar tundi sealt Barcelonasse. Ja olengi lõunaks Hispaanias. Ja noh, lähiajal kavatseme piletid ära ka osta, väga soovitati seda juba praegu teha. Ja ega 3 kuud enne pilet ära osta pole ka meeletu ajavaruga etteost. Lendan 29ndal mail. Ja seda vahemaandumist ma isegi tahan, saab linnukese kirja Saksamaal käimise kohta. Ja ehk õnnestub natuke ka midagi näha.

Aga nüüd lendan vene keelde.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar