esmaspäev, 15. oktoober 2012

Naks-naks ;)


Südametunnistus hakkas piinama ja otsustasin mõelda nende peale, kes minu blogilehe vahel lahti võtavad ja uut postitust ootavad. Ent mida juba mitu nädalat olnud ei ole, ongi uus postitus. Ma ei suuda ilmselt kõiki vahepealseid asju enam meenutadagi, ent midagi siiski. Eelmisel nädalavahetusel käisime J-ga S&K-l Tallinnas külas. Kasutasin oma üle-pika-aja esimese vaba nv päris mõistlikult ära. Käisime J-ga ise 5D kinos ja loomaaias. Aeg läks seal jõhkralt kiiresti ja kõndimist oli niinii palju. Jalad olid pärast lausa valusad, aga see-eest sai õhtul maailma parimat šokolaadikooki :) 

Eelmisel esmaspäeval algas siin Pärnus suhteliselt pidude-ürituste rohke nädal. Tehti kolledži rahvale pokkeriõhtu, filmiõhtu oli ja lõpuks ka rebaste ristimine. Kõik kolme eriala rebased pidid kandma ka kostüümi, TH-d olid superstaarid ja teised staarhipid/staarkangelased.. Mina olin (wanna-be) Kesha. Päris vinge oli olla esimest korda rebane ja lubada, et vaktsineerin end ja kannan kiibirihma. Igastahes! Hommikul oli vaja kella 9ks kooli minna. Alguses soditi, siis mindi auditooriumisse ja pandi plastiktopsiga Saaremaa viin ette, mille kahe peale ära pidi jooma. Ilma pealekata, ilma mittemillegita... lihtsalt viin. Mina ei joonud :D Õnneks pärast pitsitõstmist sai ka kohe ära. Kuna minul algab kolmapäeviti kool kell 11, siis läksin selleks ajaks ühikasse tagasi, kuni pidi taaskord kooli minema. Siis toimusid juba väiksed väga ebavõrdsed :D võistlused. Võistlused käisid pm selle peale, kes õhtul koristab. Kaotajad pidid koristama õhtusel Projekt X (Viisnurga) peol.

Pärast soome keelt olid viimased katsumused - ülistuslaulu esitamine kolmandatele, kingituse üleandmine ja kaotaja teatatavaks tegemine. Kõik see toimus pimedas auditooriumis, kus käisid alkohaisud täiega üle pea. Kell oli kõigest pool 1, kuid enamikel  olid ginipurgid juba näpus. Viimane kõige rängem (ilmselt) võistlus oli õllejoomine. Kolme kursuse 4 inimest pidid kamba peale ära jooma kas 1,5se Diisli, Walteri või Bocki. Õnneks meie ei kaotanud, seega oli õhtu muretu :P 

Ja see meie pidu. Oiioi. See koht tundus alguses ilmselgelt liiiiga väike. Kui esimese bussiga sinna jõudsime, oli see juba meie jaoks liiga väike. Aga noo ei, sinna mahtus veel 2 bussitäit rahvast ära. Seal majas oli 1 WC, 1 bassein, 2 ruumi... ja ikka meeletu pidu. Peolt mindi 12 ja 1 ajal edasi Bravosse, hommiku poole Cocolocosse ja siis koju. Mina jõudsin peolt enne 6t ja 10 ajal hakkasime juba Tartu poole sõitma. Otepääle jõudsin kolmveerand 3 ja peaaegu sain 2 päeva lausa kodus oldud. Koju läksime neljapäeva hommikul ja päris mitu erinevaid loenguid sai üle lastud, seetõttu täna inglise keelde minnes ei olnud mul jälle aimu, mis teema on ja kodused tööd olid tegemata. Aga õppejõuga on päris vedanud, soome keele õppejõuga ka, nii et ei pidanud üldse põdema nii hullusti nagu ma gümnaasiumis mõnikord ehk matas põdesin, kui kodune töö tegemata oli :)

Ja sellega veel seoses... Enne loengut läksin koopiaruumist läbi, et 73-leheküljeline materjal endale paljundada ja see mees, kes seal seda paljundust tegi... oiiiiiiiiii juuudas! Paljundusmasin tegi mu koopiad vähemalt 15 minutit ja ma ei osanud nagu muud ka teha, kui seal samas ruumis nii kaua passida ja kogu selle aja rääkis see mees minuga. Oii kas ma olen kakelnud kellegagi või miks mul pükstes augud on, kas tänapäeval maksavad aukudega püksid rohkem kui terved, oi mida ma siis küll õpin ja mida kõike tema tütar õpib, kust ma pärit olen, OII OTEPÄÄLT, WOWOWOW, aga millises linnas ma enda edasist elu näen ja kuidas siin kolledžis pole mõtet sotsiaaltööd õppida ja kuidas tema tütar ja tema sõbranna käisid kunagi paadiga sõitmas ja kuidas ta on 7 aastat Tallinnas, 8 aastat Tartus elanud ja OH JUMAL MIDA KÕIKE VEEL, et ma ei öelnud nägemistki, kui sealt minema lõpuks sain. Ta ei olnud selline vanaisalik vana mees, kes lihtalt uurib, kuidas noortel läheb või et ta hooliks oma kaaskodanikest... See mees oli midagi muud seal, sinna pahade onude poole. Vähemalt siis küll, kui ta hakkas mu riietust ja silmi kommenteerima. Uuh, rõve.

Aga siin on mõned pildid. JA mina nüüd peaksin tagasi õppimise juurde minema, miljon asja on kuhjas :) Karl Marxi "Kapital" kõlab päris jubedalt, aga peab lugema ja kokkuvõtte tegema... 
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar