laupäev, 21. aprill 2012

hea küll, uus post, uus blog

Mhmh, blogger on end jälle uuendanud. Päris vinge värk, saan oma blogi postitusele isegi locationi panna. Aga alustan siis kusagilt eelmise neljapäeva õhtust.

J emps sai sünnipäevaks hundikutsika ning käisime teda vaatamas ning temaga mängimas. Nii vahhhhva on ühe kutsikaga mängida. Nii kaua saimegi temaga chillida, kuniks uni talle peale tuli. D(T)eisiga saab tutvuda allpool olevatel piltidel. Sellele järgnes aasta esimene grill, mis läks alla ootuste väga s*tasti. :D Meil oli poest ostetud 2 kiirgrilli, kumbki eriti hästi ei funganud. Kärkal oli aga õnneks lõkkeplatsike olemas ning isegi grill. Puude varastamine oli ka eriti lihtsaks tehtud - puukuuri uks oli kenasti lahti, sisse astudes läks tuli põlema ning kirves seisis nurgas. 5+! Palju oli jamamist, läks juba pimedaks ja jahedaks, aga tehtud see sai. Esimene põrsas läheb ikka aia taha ju ja see oli ka omamoodi esimene "põrsas". 

Laupäeval läksime varakult Võrru, et kõik asjad enne spaasse minekut tehtud saaks. Arvasin, et umbes kell 12 oleks norms Võrus juba olla, sest mul oli vaja leida ka lõpukellakleit või lõpukellapluus. Kui kahes autoaias sai käidud, siis sõitsimegi mööda linna ringi ja üks täiesti suvaline pood jäi silma ning tahtsin igaks juhuks läbi hüpata. JA MIS SIIS SAI, sain kleidi endale 10 minutiga. 2 minutit, kui veitsa ringi vaatasin, 5 minutit, kui kleiti proovisin, 1 minut, kui kaalusin, kas osta või mitte, ja 2 minutit, kui maksin ja poest lahkusin. Imekiirelt käis see. Pole iialgi nii kiiresti vist midagi ostnud, haha :D Seega planeeritud kolmest tunnist oli alles kaks tundi ning kõik need kõige vajalikumad asjad olid juba tehtud. Kuna 3-st oli check in, siis käisime veel Kagu Keskuses ringi, lõunat söömas, I-ga korraks kokku saamas ning siis lõpuks läksimegi Kubijasse ära. Tuba oli ülimõnus, spaa ja kõik muu sealhulgas ka. Kõik basseinid, solaarium ja hommikusöök, kõik oli hea.

Pühapäeval saime kokku, et teha esimesed võtted meie TUTIPEO jaoks, mis on TEISIPÄEVAL, 24ndal aprillil, ja mille teemaks on KINO. Proovisime ka greenscreen'i, millel ma päris naljakas olin, sest kui te teate, mida greenscreen tähendab, saate aru. Üleeile paningi pange veits selle tutipeo kuulutamisega, nimelt kirjutasime koos A-ga teate, panime sinna kirja 25. aprill ja kolmapäev, ning neljapäeval, kui teadet edastasin, siis ütlesingi nii. Õpetajad olid hakanud kohe suud lahti tegema, et mis värk on, raadios öeldakse nii, aga kuulutusel teine kuupäev. Nii et see asi tuli korda ajada ning pärast pidin uuesti teatama, vabandama eksliku teate pärast ja blablaa....

Koolis ongi meil nüüd nädalake möödunud juba üha enam eksamiteemalisena, iga päev on sellest ikka juttu olnud. Nii eesti keele kui kirjanduse eksamist, ühiskonna, inglise keele ja matemaatika omast. Esmaspäev ju pm ongi viimane koolipäev. Teisipäev on titepäev. Siis on juba teine õhkkond ja meeleolu, et korralikuks koolipäevaks seda lugeda ei saa ja tegelikult ega esmaspäevagi mitte, sest iga päev me teeme oma tantsuproove. Tantsuga alustasime eelmise neljapäeva füüsika tunnis ning nädalaga on kogu klass selle selgeks saanud ja ma ütlen - poisid tantsivad seda lihtsalt NIII VINGELT!

Sain ka meediaõpetajalt ühe "hea" uudise nüüd, et mu koolieksam peab ikka sisaldama ka kirjalikku osa, ning nüüd on siis vaja veel seda ka kui eksamit arvestada. Praegu teen eksamitöö raames ka raadiosaadet ning kui see tehtud saab, siis vist aind need küsimused ongi. See raske olema ilmselt ei saa. Aga igaljuhul... teisipäeva õhtul siis on meie tutipidu 18.00, kolmapäeval lõpukell, pärast mida on meil juba esimene eesti keele konsultatsioon. Õhtul aga on Öölaulupidu, kuhu peaaegu kogu klass minna plaanib, seega tasub järgmist nädalat oodata. Kolmapäev on meie päev!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar