esmaspäev, 26. märts 2012

ilus märtsikuu ju

Täna koolis oli kõikse aeg üks suur-suuur unekas peal, kuid nii väga hull ei olnudki. Üldiselt oli täitsa asjalik päev. Saime eesti keele proovieksamid kätte, milles mul läks küll halvasti. No tegin ka toda kui KT-d, aga eii, liiga halvasti. Kirjandis suutsin seekord jälle metsikult palju sõnastusvigu teha ja sealt tulid jälle megakehvad punktid. Seega, palun-palun-palun kui keegi teab, mida selles suhtes ette võtta võiks, mis olukorda nats parandaks, võiks mulle soovitusi jagada küll! Füüsika tunni ajal rääkis M mulle mõttest, mida võiks teha siis, kui tuleb 3-päevane nädalavahetus. Ja oiiii kuidas mulle see mõte meeldis!!! Isegi M oli kohe nõus olema siis roolis ja ei pidanudki pikka juttu juurde rääkima ega seebitama. Voilaaa! Päris mõnus oli kevadine jalutuskäik ka koju MMMK-ga, sest soe oli ja päike paistis ja ajasime juttu ja...

Nüüd peaks kasutama ka annaabi VIP-staatuse ära, mis veel mõned päevad kestab, et saaks võimalikult palju materjali sealt eksamite tarbeks tõmmata, sest täpselt KUU aja pärast on ju kool läbi!!!

2 kommentaari:

  1. Kirjandi koha pealt võin öelda, et üks asi, mida sa võid teha, on lugemine. Loe nii palju kui jaksad, see parandab sõnastust absoluutselt kõige paremal moel. Paneb mõtlema ja seeläbi oskad oma mõtteid pisut keerulisemal kuid samas efektiivselt väljendada. Ja lisaks, ära mõtle asju üle, sest see hetk jõuab ka mingil momendil kohale. Kõik läheb sul kindlasti hästi ja kirjutad viimaks super kirjandi! :)

    VastaKustuta
  2. Oh, tänan sind soovituse eest! :) Nüüd lugedes üritan rohkem tähele panna ka sõnastust ja kõiksugu väljedeid, mitte vaid sisu.

    VastaKustuta