esmaspäev, 20. veebruar 2012

Alustan reedest. Reedel olingi siis peol ja klubi ette sai kenasti musta bemmiga. Kui me nägime, kes Helpi lähevad, siis mõtlesime küll, et... dafuq!? ei tahagi väga minna, aga ilmselgelt siiski läksime. Turva oli seesama kökats, seega ma ennast seal väga turvaliselt ei tundnud. :D Esimesena viis tee loomulikult baarileti äärde ja siis tantsuplatsile. Klubist läksime kuskil kolme ajal ära, sest siis hakkas nagu lahjaks minema. Mingi pisike kaklus oli ära, ometigi passisid kõik eesruumis, muud ruumid olid pooltühjad ja ei viitsinud enam. Helistasin J omale järgi ja läksime ära. Laupäeva hommik algas väga varakult, kell 8. Pidime Tartusse minema ja telksi ära tooma, mis oli juba 2 kuud paranduses olnud. Minul oli ilge väsimus (4h und) + imelik olek peal (kuigi jõin vaid paar klaasi), aga lubasin kaasa minna ja natuke tahtsin ka, siis läksimegi. Võtsime J ka peale, kes oli samamoodi käinud Helbis ja natuke purjus veel. :D Ilm oli vähemalt ilus ja teel Tartusse jõin ma ühe cranberry Somersby ära. Parem väga ei hakanud ja nii kui Tartust tagasi saime u 11 ajal, oli jälle magamaminek. Ei mäletagi, kas vahepeal üleval ka olin, aga ming 5 ajal ärkasin lõpuks. Isegi "Naistekat" ei viitsinud tööle panna ega midagi. Selline jõhker lebotamise isu oli ja päris mõnus ka. Tahtsime Otepääle poodi minna M&J&K-ga, kui (ei mäleta enam kuidas) tuli mõte Kalarestorani minna. Ma mõtlesin, et hmm... väga suurepärane koht ilmselt ei ole. Polnud varem käinud üldse seal, aga OLEKS PIDANUD JUBA AMMU SEAL ÄRA KÄIMA. Söök oli täiega hea, kala oli jõhkralt hea, teenindus oli VEELPAREM, mees seletas mulle hauest päris pikalt, õhkkond oli ülimõnus ja seal oli täiega ilus ka. Sai ilusti akna juures istuda, hubane tuli põles ja mõnus lumi ümberringi - täiega äge. Igaljuhul mõtlesin mina, et kui keegi peaks minu käest kunagi küsima, millisesse kohta Otepääl sööma minna, ütleksin ma Kalarestorani (olgugi et u 22 km), aga siin kõige parem. Jah, päriselt, palun minge sinna. Õhtul jõudsime veel pubisse ka minna, aga sellest midagi suurt välja ei tulnud ja 1 ajal sai magama.
Pühapäev algas samamoodi - pika, pika unega. Kuskil 2 ajal sai lõpuks voodist välja, käisime poes ja tegime kanakoorepastat, nämmm. Õhtul käisime jälle poes ja vaatasime "Vali mind" ja igasugu muud ka. Eile maitses cranberry Somersby palju paremini kui laupäeva hommikul.
Täna oli koolis täitsa tipptopp, lõuna ajal oli söögi kõrvale glögi, mitte tavaline morss, tõenäoliselt maratoni ülejäägid. :D 13.00 oli saalis gümnaasiumile kohustuslik pianist Mihkel Polli kontsert, mis, kurb küll, mulle üldse ei meeldinud ja une silma tõi. Homme on hommikul planeeritud esimesed 2 tundi vallas ühiskonnatunni raames, lõunasöögiks saab homme vastlakuklid ja jälle omamoodi päev. Kolmapäev on sitt päev, siis on bioloogia ja matemaatika kontrolltöö, aga lohutan, et viimane koolipäev sel nädalal, sest neljapäev lasen küll kooli üle. Ei viitsi minna 4ks tunniks kooli ja kirikusse külmetama. Järgmise nädala kolmapäeval on meil eesti keele proovieksam. Ülejärgmine nädal, 7.-9. märts (kolmap, neljap, reede), on õpetajate streik, mis tähendab, et Otepää Gümnaasium on kinni ja me saame kolm vaba päeva lisaks. Mõtlesime J, et siis on õige aeg spaasse minna. Aga sellest õpetajate streigist veel... minul on suva sellest, kas need õpetajad on kolm päeva koolipäevadest ära või ei. Ma ei saa selle tõttu 5 punkti vähem inglise keele eksamil või midagi sellist, nagu arvas üks õpetaja. Ja õpilaste asi pole ka ju see, kas õpetajal on tunnimaterjal võetud, kõik hinded olemas, kursusematerjal läbitud... Aga õpilasi hakkab siis huvitama, kui see streik viimaseks ei jää, ja ongi nii, et meie peame minema eesti keele eksamile ja kool on kinni. Õpetajad pole ju lollid ja kui see 7.-9.nda märtsi streik oma eesmärki ei täida, valivad nad veel valusama koha, et siis ometi see Aaviksoo ja kogu ülejäänud lollikari midagi teeks. Mina igaljuhul pooldan õpetajate streiki. Ma ei läheks iialgi sellise raha eest õpetajaks, õeeh.

Aga eks näeb jah, mis siin saab..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar