teisipäev, 6. detsember 2011

Last Christmas i gave you my heart, but the very next day, you gave it away. This year, to save me from tears, i'll give it to someone special :)

Ja see pisike lumi ongi maas!!

Elu on võib öelda, et üpris kiire olnud. Kodust käin nagu tuisk pärast koolipäeva läbi, et siis jälle kuhugi rutata. Poole detsembrist pean ka tööl veetma, kuid see mulle meeldib. Seal passides on väga hea lugeda kohustuslikku kirjandust, sest muidu ma seda teha ei viitsiks/saaks, sest siis oleks igaljuhul muud paremat teha. Praegu olen tööl olnud tegelikult vaid 2 päeva ning selle kahe nädala jooksul olen ka vaid nädalavahetustel ja reedeti pärast tunde. Ja kui koolis 2 nädalat läbi saavad, et viimane lebolt võtta, saan seal rohkem olla. PS! Silja, ma lubasin, et tulen külla 29. dets, aga kuna pean kogu vaheaeja ilutulestikku müüma, siis tulen samal õhtul Tallinnast koju tagasi, seega seekord ei saa. Ei tea isegi, kas jõulude ajal Tartusse jõuan :( Kuid ma üldse ei kurda. Väga hea on midagi asjalikku ja kasutoovat ka teha, eriti nädalavahetusteti. Väheke vaheldust ju. Kiire pole olnud mitte vaid kooli ja nüüd ka töö pärast, vaid ka sellepärast, et alati on meil vaja kusagil olla ja käia... Ja õppida siis enam üldse ei viitsiks. Ja vähe ei tee kadedaks, et teised naudivad esimest lund, driftivad, joovad hõõgveini, kuulavad muusikat ja samal ajal pean mina koolis passima. Voilaaa noh.

Eelmisel kolmapäeval (vist) sain teada, kui hea on olla kainekas. Tegelikult polnud väga häda midagi. Järgmisel päeval koolis ei vajunud peagi eriti üldse mitte lauale, kuigi magasin öösel 2,5h. Btw, käisin esimest korda Püssis ja meeldis, läheks tagasigi.

Täna käisin ka oma autojuhiloal järel. Pilt pildiks, tundub, et tolle masinaga seal ei olegi võimalik korralikku pilti saada. Siiamaani pole ma ka näinud kedagi, kes oma pildiga rahul oleks ja ei ütleks juhiluba küsides "ära pilti vaata" või et "pilt on p*rse läinud". No mina nii päris ei ütle, a ega see just eriti ilus ei ole jah. Samas, miljon korda parem kui see autokooli tunnistus. Ja kui HEA tunne on omada juhilubasid!!! Eks vist on ka see huvitav, et mis number seal lõpus oli... :) Mu jaoks veidike oli ja ma rõõmustasin selle 2 üle küll! Mina eriti sellest mis-su-viimane-number-on-nii-palju-peab-viina-välja-tegema traditsioonist ei pea, a eks näis. Tähistama peab ikka neid!

Ja ma sain juba oma jõulukingi kätte, kõige esimese, kõige armsamalt!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar