teisipäev, 13. detsember 2011

Kooliasjadega olen enam-vähem mäele jõudnud. Igasugused esitlused ja muu jama on valmis saanud. Ei ole enam nii lootusetust seisu, nagu oli eelmisel aastal samal ajal - miljon asja lihtsalt seljas ja kuidagi otsa nad ei lõppenud...
Nüüd ootan, et see nädal jõuaks reedesse, sest siis saab nii-nii-nii lebolt võtta, eks ju. Vähemalt loodan.
Ja õhtud siin on olnud nii head, küll kahekesi, küll mitmekesi. Alati on igaljuhul nii mõnssssssss. Üks kainekaöö oli ka vist vahel. Ahjaa, täpselt nädal tagasi, siis kui käisime Tartus mu juhiloakest ära toomas. Käisime õhtul klassivenda porist välja aitamas, kuhu tuli ka politsei (rsk) kohale ja küsis mu dokki ning ilmselgelt oli ilgelt mõnus näidata seda. Siiski esimesel päeval!! Sellised rõõmud... Jaaa siis pärast seda oli ükskaks Tartu-laks, peaaegu oleks et Pärnu olnud. Kuid thnk god, pääsesin. Ja Tartu on ikka üllatavalt palju teele ette jäänud ja kusjuures on Tartus öösel jumalast chill sõita. Hästi-hästi hea.

Unevõlast sain ka lahti, mis peaaegu 2 nädalat peal oli.

Rohkem ei oska konkreetselt midagi kirjutada, kõik täitsa üllatavalt hea olnud ja need pisimured/probleemid jäävad suhteliselt märkamata.

Päris ammu pole ka mingit pidu olnud, mida isegi et juba tahaks, aga tõenäoliselt siin veel tuleb, mida tähistada. (Hahaaa... Tööl olin, siis jõin seal vett, siis küsiti kohe, et pohmakas v... Jah, seda pole eitea mis sada aastat olnud :D)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar