neljapäev, 29. september 2011

kui kiireks veel minna saab

Tahtsin kirjutada pühapäevast. Nimelt käisime pühapäeva õhtul 21:45sel kinoseansil ja filmiks valisime "Seksisemud". Ütleks, et hea film oli ja maha ei laida. Ja mul pole Taskus nii ammu nii lõbusaid liftisõite olnud. :D:D Hiljem käisime ka drive in'st läbi ja ilmselgelt et kell oli palju ja et me nii erksad olime, rääkisime seal nende tädikestega mingine 10 minutit juttu kindlasti! Küsisime, kas me klaase saame... SAIME. Küsisime, kas me tööd saame... PEAAEGU SAIME. Et oleks pidanud CV saatma, aga pm oleks saanud küll :D Ka mäkikülastus pole vist nii lõbus varem olnud. Öösel jõudsime koju, tuttu ja hommikul kooli!

Ja siis tahaksin tänasest rääkida. Olime 3 tundi koolis ära ja siis tuli meil mõte, et kui meie Tehvandi staadionil on Eesti-Iirimaa U16 mäng, siis peab seda ju vaatama minema! Küsisime bioloogiast ja inglise keelest ära ja voilaaaa saimegi!! Vaatasime esimese poolaja ära, käisime poes. Läksime teist poolaega vaatama, mis juba veidikene käis, aga sellegipoolest oli esimese poolaja lõpuga seis jäänud 0:0. Ja nii lõppes ka teine poolaeg. Teine poolaeg lõppes ära, läksime sööma. Hilinemisega jõudsime 6.ndasse, füüsika tundi, aga õpetaja ei teinud seda märkamagi, sest temal juba suurel ekraanil tennis käis. Vaatasime Kanepi ja poolatari mängu täna. (samuti vaatasime eile, kuidas Kanepi võitis esireketit!!) Vähe ei ole hea, et füüsika õpetaja selline spordifänn on, sest täna me ei teinudki füüsikat peaaegu üldse mitte!!! NII LEBO. Pärast sellist leboländi veel sõit ja hiljem autokooli tund, kus ka läks väga hästi... võib päeva igati kordaläinuks lugeda! Ja hommikul ei pidanud isegi üksinda kooli kõndima... kõndisin koos keemia õpetajaga seni, kuni mata õpetaja karjus "TIIU" ja ma edasi läksin, et Keiliga edasi kooli poole kõndida. Superrrrrr

Homme sõit Põlvas ja ei peagi kooli minema :) Ma olen totaalselt juba nädalavahetuses oma mõtetega. Pluss, et homme saab pidu ka ja pühapäeval monoteatrite festival!!! Siis kunagi räägin, kuidas see kõik mul läks.

Nüüd aga soovin endale palju jaksu, pean hakkama koolilehega kiiresti tegelema ja koolitelevisiooniga samamoodi, õpetajatepäev on tulemas ja 6 tundi vaja ette valmistada, otud ootavad retsimist, Vargamägi külastamist ja samamoodi ka TV3 ja "Kodu keset linna" stuudio ja kõik teised saadete ruumid samamoodi ja voissand, "Tõde ja õigus" ka ootab lugemist. Pluss sain teada, kuidas mu meedia koolieksam välja näeb ja KAS TÕESTI PEAN MA HAKKAMA JUBA EKSAMIT TEGEMA? :S :D Pm küll jah, kuna ma hajutan selle aastakese peale ära ja seda ei ole üldse vähe ka.

3 nädalat vaheajani!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar