esmaspäev, 15. august 2011

kui rahul!

Kolmapäev - Oli äärmiselt loju päev Tartus, sest öö oli vahepeal magamata - käisime öösel Tartus ja pärast seda läksime Markuse poole telekamänge mängima, kahte film vaatama ja spagette sööma. Esimese filmiga sai nalja: film pidi olema komöödia, aga tegelikult oli lihtsalt üliigav, kuid keegi ei hakanud midagi ütlema selle kohta, sest me kõik jäime magama v.a. M, kes vaatas filmi üksinda lõpuni ja nägi alles filmi lõppedes, et teised kõik magavad, kui hakkas meile ütlema, et see vist ikka ei olnud komöödia... Igaljuhul pärast seda naersin mina ennast peaaegu hingetuks. :D Veidikene puhkasime magamisest ja panime uue filmi käima, mis nüüd tõesti oli komöödia ja ma jaksasin pool filmi isegi ära vaadata, kuid siis jäin mina jälle magama. Enne 6t sai film läbi ja mõtlesime koju ära minna, sest me leppisime kokku, et poole 10 ajal hakkame Tartu sõitma. Koju jõudsin ma siis kell 6 kolmapäeva hommikul. Ja kokkulepitud ajaks ei suutnud M üles ärgata, seega Tartu jõudsime hiljem, kui plaanisime. Jaaaa kõik olid niii unised ja lojud (vähemalt hommikupoole) ja ei viitsinud midagi teha :D Aga veetsime oma päeva ära seal - käisime poodides, 4D-s, mäkis, tegime lumesõda, tegime Pirol 'pikniku' ning siis läksidki poisid juba Otepääle tagasi ja meie Tartuffile.
Neljapäev - Hommik algas asjalikult - 1,5h tööd. Ülejäänud päev läks enamvähem niisama ja õhtul Tartuffile ei jõudnud. Ei mäletagi neljapäevast väga midagi.
Reede - Veel 1 päev Tartus. Õhtul sõitsime Otepääle, kus rämedalt sadas vihma, ja arvasime, et laadale ei hakka minema, kuid ikkagi läksime. Asjalikku seal midagi ei olnud ja kõik olid väga täis. Ja isegi ilutulestik oli seal metsa poole, sest vahepeal tundus küll, et midagi lendab kohe pähe ja läksimegi hoopis koju filmi vaatama.
Laupäev - Oli lihtsalt hea päev. Läksime Tartusse, sest Sirkas on lihtsalt nii üliiiihea kanawrap, mida praegugi tahaks. Mu lemmik praegu igaljuhul!! Pärast käisime Lõunakas ja 4D-s ja oh, seekord oli parem ja ägedam film. 4Ds peabki lihtsalt hea filmi valima, muidu on see 5min väga mõttetu raha mahaviskamine. Käisime mäkis ja läksimegi Otepääle tagasi. Õhtul käisime jälle Antslas, kus toimus paras action korraks. See tegi küll kohe erksamaks, aga ega rohkem jälle midagi ei olnud :D Ja õuduka vaatamisest ei tulnud midagi välja.
Pühapäev - Sellised lõbusad pühapäevad Aliase ja Monopoli ja kogu selle muuga võiksid igapühapäevased olla. Tõõõõesti oli hea hommik, veel parem päev ja oi kui tore õhtu =)

Tegelikult arvan ma, et nädalavahetused võiksid kesta terve igaviku. Nüüd jään jälle ootama uut, mis tõenäoliselt saabub juba üsna pea =) ja homme juba Kellu roosale sünnipäevapeole!!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar