kolmapäev, 20. oktoober 2010

Kas teadsid, et kui päike paistab, siis alati sinule?


Eile meil kehalise tunnis oli orienteerumine. Alguses me Maarjaga ei saanud sellele üldse pihta, aga kuna meil klassis on hea tiimitöö, öeldi need neli punkti meile ette. Siis vaatasime kella, et meil on maru palju aega veel & jalutasime häääääääästi aeglaselt metsast välja, tegime ümber koolimaja ka suure ringi & tänava peal kõndisime siksakke või siis diagonaale - kuidas soovite - ikka selleks, et aega viivitada. : PP Vot sellised olemegi siis.
Eile ütlesin, et on hea ilm raamatut lugeda, jaa.. jäin hoopis magama & läksin veel pärast vihmaga välja kah!

Oehh.. 2 päeva. Homseks polegi midagi õppida & homme on teise tunni ajal karjääri nõustamise teemal loeng, naiss. Tuleb kerge päev. :))

Veerandi algusest me oleme alati õpetajatele tunnist lahkudes öelnud "Head vaheaega!", mitte "nägemist" ega midagi. Alguses nad ei tabanud nooti, aga lõpuks, kui me (eriti mina, Pitsa & Kaisa) seda tihti ütlesime, siis said aru, et me olemegi sellised ju. Täna oli meil viimane mata tund. Klassist lahkudes, hakkasin hõikama juba "head vaheaega", aga siis mõtlesin, et rsk.. ongi ju vaheaeg nüüd. Ongi ju õige hekt seda soovida & küll see aeg läks ikka kiiresti, kui ma alles esimesel koolinädalal seda juba soovisin.

heh

2 kommentaari: