reede, 15. oktoober 2010

hey, you, welcome to the party


Päris hästi või - pole juba väga ammu kirjutanud. Kas see siis tähendab, et mul on palju, millest rääkida? Nädala algust pole mõtet eriti meenutada, sealt ei mäleta ma midagi, v.a teisipäevast liiklusõpetust. Kõik räägivad, kuidas nad autokoolis käinud on, aga keegi pole rääkinud, et see meie keeles "liiklusmees" meil siin Otepääl nii naljakas on. Naljakas sp, et ta ei saa millestki aru :D & päris ausalt ka.. kui temalt midagi küsida, hakkab ta rääkima sellest, kuidas autot käima pannakse, kuigi küsimus oli hoopiski selles, kuna meil töö tuleb.. Eelmises tunnis küsis ta meilt, mis värvi on auto signaaltuled. Te vastaksite kollased jep? Aga tuleb välja, et ei ole nad midagi kollased. See hetk meie tunnist kõlas umbes nii:
keegi meist: "Kollased"
liiklusmees:"ei"
keegi meist: "punased?"
liiklusmees: "ei"
keegi meist: "no oranžid siis vä?"
liiklusmees:"ei ole. kollased on"
keegi meist: "no ma ütlesin, et kollased ju!"
liiklusmees:"te ei öelnud, need pole kollased, vaid merevaigukollased."
NAER
Pärast rääkis oma autovärvist & hakkas uuesti keerulist panema: "Mu auto on sidrunikollane, ei ole kah.. laimiroheline hoopis!"
NAER jälle võieivä. Selles tunnis nalja saab, seega kannatan need autorooli joonised & mootoriehitused & debiilsed küsimused ära, millele ainult poisid vastata oskavad! :D

Eile käisime me Kohtla-Nõmmel. Pool 8 hakkasime kooli juurest sõitma & sinna jõudes, oli kõigepealt kivide vaatamine, millele jätkus maa-alla minek. See oli ägeeeeee.. saime maa-all sõita & süüa & nalja sai nagu koooogu aeg. :) Meil oli vist kõige lõbusam grupp üldse, no mitte vist, vaid kindlasti, sest selle tegi ju eriti toredaks ka meie muldvana füüsika õpetaja, kes midagi ei kuulnud & kes ainult enda ette rääkis (või siis enamus aeg minuga), aga seda teeb ta ju alati :D

Pärast lõunat saime automatkale minna & no see oli MARU PLASS. Seal põlevkivimägede vahel nii kihutada, läbi muda & mille kõige, ning lõpuks veel metsa kinni ka jääda - vot see oli elamuuuuus. :) Terve selle tee istus ühel pool mind ka Volmer, kes selle kõik vapralt vastu pidas :D Kange vanatädi. Siis lõpuks kunagi, kui taevast sadas vihma & nagu ei sadanud ka, pandi meid keset tundmatut kohta maha & öeldi, et nüüd algabki meie jalgsimatk. Wuhhu, tore oli, et meil osad poisid ikka kaarti & kompassi korraga lugeda oskasid, sest muidu oleks jama olnud. Pidime kõndima, ning siis oli meie ees veetakistus, aga selle ületasime parvega ning hullu midagi ei juhtunud. Kõndisime edasi & tuli teine veetakistus: köis & tross üle vee. Ma kaalusin pikalt, kas minna jalgsi tagasi & siis kusagilt ringiga või riskida & üritada mitte vette kukkuda. Riskisin & ei kukkunud. Ilmselt ka tänu ühele 10nidikule, kes hoidis seda asja kuidagi tasakaalus. Igaljuhul aitas ta mind! :) Varem olin ma sellist asja teinud mitte üle vee, aga seikluspargis, kuid seal pole olnud elu iialgi ohus, kuna miski hoiab ju kinni, aga seal.. polnud midagi. :D Alla vaadata väga ei kannatanud & ma teadsin, et kui lahti lasen, on 2 meetrit õhulendu & vette, kuiiid nii õnneks/kahjuks ei läinud & saime kõik ilusasti üle (ilmselgelt läks Volli jalgsi). Edasi ekslesime palju & jalad olid pärast nii läbi märjad, et enam polnud mingit vahet, astusid vette või ei. Tagasitee läks ka väga kiiresti, ilmselt sp, et oli lõbus & ka tänu S-le, kes viitsis meie ees läpakat üleval hoida, et me filmi saaks vaadata "Vampiirid imevad", ilma hääleta, aga vähemalt pilt liikus. Eilse päeva emotsioonid olid muidugi väga võimsad & see koht oli ikka väga tasemel.
Täna hommikulgi sain veel ajalooõpetajaga muljeid vahetada & jutustada, mis kõik ära oli. :D

& nüüd jälle nädalavahetus, mille nimel elanud olen. Täna ei toimu minul midagi, kuna hea on kodus olla, sest ringijooksmist igal pool on nii palju olnud, aga homme õhtul võib jälle kluppi minna või kuhugi, mis pole kodu!

Olenemata kõigele jamale, on päris hea olla. Kerge pohhuist? Tegelt mitte, lihtsalt tuleb VAHEAEG & MA SAAN ÖELDA "AIDAA & TSUTSUFREII, MU SÕBRAD" & siis tagasi tulla & kommi tuua, loodetavasti :)

tsutsufreiii

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar